Evde Ek İş Fikirleri

Evde Anahtarlık Yapımı İşi İlanları

31
Evde ek iş anahtarlık yapımı
Evde Anahtarlık Yapımı

Evde Anahtarlık Yapımı İşi

Geçim şartları zorladıkça ve asgari geçim sınırı yükseldikçe insanların ek gelir imkanı aramaları da kaçınılmaz bir hal almıştır. Bu durum ek gelir sağlamaya çalışan bireyler için farklı alternatiflerin doğmasına ön ayak olmuştur. Bu seçeneklerin bir tanesi de evde anahtarlık yaparak satmaktır.

Evde Nasıl Anahtarlık Yapılır?

Zücaciye ve türevi yerlerden malzeme sağlayabileceğiniz gibi sadece evde gündelik yaşamınızda kullandığınız malzemeler ile de anahtarlık yapmak mümkündür. Anlaşma sağladığınız bazı firmalar konuştuğunuz şatlara göre malzeme tedariki de sağlamaktadır. Bu şartlarda malzemeleri istenildiği gibi yapıştırıp dikerek istenilen modele göre yapmanız daha kolay olacaktır. Kendi malzemeleriniz ile evde anahtarlık yapma yaratıcılık ve zaman isteyecektir. Temizlik bezi, peçete gibi temel maddelerle istenilen şekiller kesilebilir, pastel boya da keçeli boya ile boyandıktan sonra iple anahtarlık haline getirilebilir.

Evde Anahtarlık Yapımı Kazanç Sağlar Mı?

Daha küçük girişimciler tarafından tercih edilen evde anahtarlık yapımı ek gelir arayan kişiler için kapı niteliğindedir. Küçük gruplar bu işin ticaretini yapan büyük yerlere yaptıkları ürünleri satarak ek gelir sağlanmakta ve geçimlerine katkı oluşturmaktadırlar. Evde anahtarlık yapımı ile para kazanmak için öncelikle konsept oluşturmak gerekir. Herkesin her yerde bulabileceği tarzda olmaları durumunda elde dilecek kazanç düşecektir. Marka ya da logo içeren ürünlerin taklit edilmesi ise yasal zeminde sorun oluşturacaktır. Pazarlama ayağında ise çilingirler ile telefon mağazaları ile çalışmak yarar sağlayacaktır. Farklılık yaratarak satış yapmaya çalışmak doğru bir pazarlama tekniği olacaktır.

Evde Anahtarlık Yapımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Evde anahtarlık işi sırasında dikkat edilecek en önemli husus özgün tarzlar yaratabilmektedir. Piyasada benzeri olan ürünleri de satmanız mümkündür ancak özgün olanlar daha fazla gelir sağlayacaktır. Seçilen ürünlerin kaliteli olması da bir diğer konudur. Kullanılan renklerin birbiriyle uyumu, kaliteli plastiklerin ve malzemelerin duruşu gibi konular da anahtarlık yapımında kaliteyi artıracaktır. İkinci el alınan malzemeler kullanılması durumunda ise farklılıklar yaratarak yeni ürünler ortaya çıkarılması sağlanabilir.

Evde Yapılan Anahtarların Sosyal Mecralarda Satımı

Yaptığınız ürünleri satmanın farklı yolları olmasına karşın sosyal medyanın gelişimi yeni bir pazarlama tekniğini de piyasalara dahil etmiştir. Artık blog yazarak, blog yazanlara reklam ücreti vererek, ürünlerinizin değişik yerlerde tanıtılmasını sağlayarak ya da açtığınız instagram benzeri sanal yerlerden satış yaparak da ürünlerinizi satışa çevirebilmeniz mümkündür. Evde anahtarlık işi için sayısız alıcı ve satıcının birbirleriyle iletişime geçtikleri yer olan sanal pazarlar satış pazarlama stratejisi olarak kullanılmaktadır.

Kazanç miktarı evde anahtarlık yapımı zaman ve yer sınırlaması olmadan çalışmanıza olanak sağlar. Bu sebepten dolayı elinizin pratikliği, ne kadar zaman ayırdığınız ve hangi kanallarla satış yaptığınız gibi faktörler kazancınızın miktarını belirlemektedir. Ek gelir elde edenlerin rakamsal olarak ortalamasının 700 TL ve üzerinde şekillendiği görülmektedir.

Bir önceki ek iş ilanımız Yeni İş Fikirleri Blog Açarak Online Para Kazanmak başlıklı ilanımızı da okumanızı öneririz.

31 Yorumlar
 1. Betül diyor

  Paketleme işi yapmak istiyorum lütfen artık geri dönüş yapsaniz

 2. Fatma diyor

  Evde pipet,balon dügme ne varsa paketleme istiyorum çok ihtiyacım var kizimin derhanesi icin

 3. Eyhan diyor

  Ben bu işi yaparım lütfen bana biraz acil cevap verirmisiniz paraya cok ihtiyacım var lütfen bana bu işi verin

 4. Eyhan diyor

  Evde iş yapmak istiyorum ihtiyacım var buna

 5. Eyhan diyor

  Evde iş yapmak istiyorum cok ihtiyacım var

 6. Fatma diyor

  Evde pipet,balon dügme ne varsa paketleme istiyorum çok ihtiyacım var

 7. Dilekezgi diyor

  Ekip olarak calkşcaz elimiz hızlı ve deneyımlı

 8. halime uysal diyor

  Evde iş yapmak istiyorum İstanbul

 9. mervedeniz diyor

  Bana yardımcı olurmusunuz evden iş yapmak istiyorum ankarada ikamet ediyorum

 10. Meltem sarı diyor

  Evde anahtarlık işini istiyorum daha önce anahtarlık yaptım izmir karabağlarda oturuyorum şuan iki kişiyiz

 11. Ebru diyor

  Antalya merkezden benimde ihtiyacim var yardimci olurmusunuz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku