Evde Ek İş Fikirleri

Evde Balon Süsleme İşi

4
Evde ek iş balon süseme
Evde Balon Süsleme işi

Ev hanımları zamanlarının birçoğunu evde geçirir. Evdeki tüm işlerin sorumluluğu üstlenen hanımlar evde para kazanmak ister. Bunun için evde iş veren birçok firmaya başvurarak evde yapılabilecek iş ararlar. Evde iş imkanı sağlayarak ev hanımlarının para kazanmasını sağlayan firmalarda farklı iş imkanları vardır. Evde paketleme, balon süsleme, anahtarlık yapma, askı yapma, buzdolabı süsü hazırlama gibi farklı işler ev hanımlarına para kazandırır.

Aylık bir gelir elde ederek ev ekonomisine destek oluşturabilir ve para kazanmanın mutluluğunu evde yaşayabilirsiniz. Ayık ya da haftalık olarak elinize geçen para ile ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Evde ek iş olarak yapılan bu tür işler ek kazanç sağlar. Ev bütçesine yardım eder. Evde balon süsleme işi de firmaların ek iş imkanı verdiği işlerden biridir. Balonların süslemeleri evde kolayca yapılabilir.

Balon Süsleyerek Para Kazanma

Evde balon süsleyerek para kazanmayı isteyen kişiler bu işi veren firmalara başvuru bırakabilir. Rengarenk balonlara yapacağınız süsler aylık para kazanmanıza yardım eder. Balonlar çeşitli organizasyonlarda kullanılır. Doğum günleri, partiler ve çeşitli açılışlarda balonlar mutlaka yer alır. Bu yüzden balonlar farklı şekillerde süslenir. Evde balon süsleme işi balonların üzerine silinmez kalemlerle desenler yapma, balonları farklı şekillerde dizme, balonları paketleme gibi bölümlerden oluşur. Evde balon süsleme yaparak iş sahibi olabilir ve siz de ailenize destek olabilirsiniz. Ev işlerinden kalan vakitte süsleme ile uğraşabilirsiniz. Günlük ne kadar süsleme ve paketleme yaparsanız kazancınız o kadar artar.

Balon Süsleme İşi Başvuru

Evde balon süsleme yaparak kazanç elde etmek isteyen birçok kişi internet üzerinden başvuru yapıyor. İnternet sayfalarında evde iş imkanları adı altında siteler yer alıyor. Bu sitelerde evde balon süsleme işi veren yerler bulunuyor. Evde balon süsleme başvurusuna adınızı, soyadınızı, oturduğunuz şehri ve adresi doğru bir şekilde yazmanız gerekiyor. Bilgiler girildikten sonra başvuru yollanıyor. Başvuru formuna iletişim numarası da yazılıyor. Firmalar başvuruları değerlendirip tarafınıza dönüş yapıyor. Evde ek iş sağlayan balon süsleme işlerini her yaştan kişiler rahatlıkla yapabiliyor. Ürünler adrese getiriliyor ve iş bitiminde adresten teslim alınıyor. Balon süsleme işinden aylık 2000 lira gelir sağlamak mümkün.

Evde Balon Süsleme Nasıl Yapılır?

Evde iş yapan hanımların aldıkları balon süsleme işi yapım oldukça kolaydır. Malzeme ve balonlar firma tarafından kişilere verilir. Bu malzemelerin ne şekilde kullanılacağı da anlatılır. Kişiler balonları süsler ve belirtilen şekillerde iplere dizer. Evde balon süsleme işi ile kolay para kazanabilirsiniz. Günde iki saat ayırarak hem ev işlerinizi yapabilir hem de balon süslemeden para kazanabilirsiniz. Evde süsleme işi veren yerlere başvurarak bu işleri temin edebilirsiniz. Evde balon süsleme sayesinde günlük ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Renk renk balonlara farklı şekiller verebilirsiniz.

Bir önceki ek iş ilanımız Yeni İş Fikirleri Blog Açarak Online Para Kazanmak başlıklı ilanımızı da okumanızı öneririz.

4 Yorumlar
 1. Semra diyor

  Semra Bozkurt Antalya’da oturuyorum ise çok ihtiyacım var oncedende balon slime işi yaptım onun için elim yatkındır bilginize başka evde yapılacak işlerinde paketleme işi de yaparım lütfen geri dönüşü bekliyorum Antalya Kepez

 2. Dursun AKGÜL diyor

  Dursun AKGÜL,Ev de düğme paketleme yapmak istiyorum,05428969222.Çankaya/ANKARA.

 3. Huriye diyor

  Merhaba arkadaşlar palon süslemesi işini yapmak istiyorum anahtarlık yapmak da isterim lütfen yardımcı olun gerçekten çok ihtiyacım var lütfen her yere yazdım ama kimse dönüş yapmıyor Allah rızası için dönüş yapın benim gerçekten cook ihtiyacım var lütfen

 4. Cemile Arı arslan diyor

  Merhaba ben ek iş yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku