Evde Ek İş Fikirleri

Evde Boncuk Paketleme İşi

56

Konumuz dahilinde yer alan evde boncuk paketleme işi hakkında sizlere para nasıl kazanılır ve nelere dikkat edilir gibi önemli bilgiler sunacağız. Ülkemizde yaşanan krizler ve benzeri durumlardan ötürü birçok firma personellerini işten çıkarma gereği duymakta. Buna ek olarak eleman ihtiyacına da sıkışan firmalar maliyeti daha az tutan bir diğer seçenek olan evde çalışmak isteyenlere bu tür fason ve seri üretim işlerini vererek çift taraflı gelir kapısı sağlamakta. Yani hem daha kaliteli, hızlı ve ucuza iş yaptırma hem de evde ek iş yapacak olan kişiye gelir kapısı sağlama gibi ayrıcalıklar tanıyor. Ekonomik durumu düşük olan veya daha fazla para kazanarak iyi bir yaşam koşulan sahip olmak isteyenler evde ek iş imkanları üzerine mesai harcayarak elde ettikleri para ile isteklerini yerine getirebiliyor.

Evde Boncuk Paketleme İşi
Evde Boncuk Paketleme İşi

Evde Boncuk Paketleme İşi Yaparak Para Kazanma

Hepimizin de isteği daha iyi bir yaşam koşulu ve bunu yaratmak adına sürekli işleyiş halindeyiz. Bu doğrultuda hepimiz için bir gelir kapısı mutlaka bulunmakta. Bunun için iyi bir araştırma ve azim gerekli. Özelliklede evde ek iş imkanları çerçevesinde yer alan boncuk paketleme işi ile bu yaşam standartlarını yakalamak mümkün. Mevcut gelirinize ek gelir ya da çalışan eşinize ev ekonomisinde destek olmak adına böyle bir çalışma kapsamında yer alabilirsiniz. Boncuk paketleme işini kimler yapabilir sorusuna hemen herkes diyebiliriz. Zaten bu tür fason işlerinde bu kadar yaygın ve seçim olmadan iş verilmesi de tamamen buna bağlı olmaktadır.

Evde ek iş yapmak istiyorum diyorsanız bu iş konsepti ile iyi bir gelir elde ederek okuyan çocuklarınızın eğitim masraflarında bile kendilerine yardımcı olabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey ilgili firmaları bularak kendileri ile iletişime geçmek. Akabinde bu firmalar adresinize kendi çalışanlarını göndererek size boncuk paketleme ile ilgili malzemeler sunacaktır. Teslim alacağınız bu malzemeleri yapacağınız adet sayısı ve teslim tarihiyle yetkililere bildirerek hemen işe koyulabilirsiniz. Boncuk paketleme işi ile ayda 1500 TL’ye kadar para kazanabilir ve ailenize daha iyi bir yaşam standardı sağlayabilirsiniz.

Evde Boncuk Paketleme İşi Veren Firmalar

Bu konu üzerine iş yapmak isteyen kişiler genellikle evde boncuk paketleme işi veren firmalar ile alakalı yerleri dışarı da aramakta. Bu oldukça yanlış bir yaklaşım olmakta, zira bu tür firmaları ancak ve ancak internetten bulabilirsiniz. İnternette yer alan kendi resmi web sitelerindeki duyurulardan iş açıklarını kontrol ederek kendileri ile iletişime geçip anlaşma sağladıktan sonra ek gelir kazanmaya başlayabilirsiniz. Firmaların çoğunluğu web sitemizde dahil birçok evde ek iş siteleri üzerine aramalar gerçekleştirerek bu kapsamda evde boncuk paketleme işi yapmak isteyen kişilere ulaşarak kendilerine bu imkanı tanımaktadırlar. Sizlerde ad, soyad, yaşadığınız şehri ve e-posta adresinizi konunun hemen altında yer alan yorum kısmından bırakarak firmaların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Evde Boncuk Paketleme İşi Başvurusu

Evde boncuk paketleyerek para kazanmak istiyorsanız yorum kısmına yaşadığınız şehir, kaç kişi çalışacağınız ve sizinle iletişime geçilebilecek bir mail adresi bırakmanız halinde işveren firmalar size ulaşarak evde ek iş yapmanızı sağlayacak fırsatları sunacaklardır. Olumlu bir ilerleme doğrultusunda firmalar size dönüş yaparak anlaşma sağlamanız halinde ücretlendirme konusunda sizi bilgilendirerek karşılıklı anlaşma sağlayabilecekseniz.

Evde boncuk paketleme işi dışında farklı bir ek iş yapmak istiyorsanız, web sitemiz dahilinde yer alan diğer iş imkanları üzerine bulunan konularımıza göz atarak evde ek iş yapabilirsiniz. Çeşitli evde ek iş ilanlarını ve aynı zaman’da işveren firmalar hakkında bilgi edinmek adına Facebook sayfamızı beğenerek takip altında tutabilirsiniz.

Bir önceki ek iş ilanımız Ek iş Galoş Paketleme başlıklı ilanımızı da okumanızı öneririz.

56 Yorumlar
 1. Esra diyor

  Tekirdağ merkez 2 kişi çalışıcak

 2. Esra diyor

  Merhaba ben tekirdağda oturuyorum evde 2 kişi çalışarak bu işi yapmak istiyoruz

 3. Salih su diyor

  Adana seyhanda yasiyorum esimle beraber bos zamanlarda is yapmak istiyoruz ihtiyacimiz var lutfen yardimci olursaniz seviniriz

 4. Gamze diyor

  Merhaba İstanbul Esenyurtta yaşıyorum ev hanımıyım ve hamileyim acil olarak ek gelire ihtiyacımız var yardımcı olabilir misiniz? Lütden

 5. Büşra diyor

  Bursa Osmangazi iki kişi çalışılacak..bu işe ihtiyacimiz var..

 6. Banu diyor

  Kharamanmaraş/Merkez
  Evimizde temiz bir şekilde paketleme yapabiliriz. İki kişi çalışacağız. Herşeyden önce güvenilir olmak önemlidir. Hem biz size güvenelim, hem siz bize güvenebilirsiniz.
  Ürünler hızlı şekilde paketlenecektir. Gününden önce bile alabilirsiniz ben size bunun garantisini veriyorum.Ciddi maddi sorunlarımız var.
  Dönüş yaparsanız çok memnun oluruz.

 7. Banu diyor

  Evimizde temiz bir şekilde paketleme yapabiliriz. İki kişi çalışacağız. Herşeyden önce güvenilir olmak önemlidir. Hem biz size güvenelim, hem siz bize güvenebilirsiniz.
  Ürünler hızlı şekilde paketlenecektir. Gününden önce bile alabilirsiniz ben size bunun garantisini veriyorum.Ciddi maddi sorunlarımız var.
  Dönüş yaparsanız çok memnun oluruz.

 8. Nigar diyor

  Eskişehirde oturuyorum buraya da iş veriyor musunuz? paketleme işi yapabilirim. şuanlık 2 kişiyiz ama ihtiyaç olursa daha çok kişilik ekipte oluşturabilirim.

 9. Güldane diyor

  Ankara tek başıma yapacağım bır iş

 10. esra diyor

  istanbul sancaktepe

 11. Gizem diyor

  Paketleme işi yapmak istiyorum. Eşime destek için.
  Kayseri esenyurt

 12. Sema diyor

  Ankara da ikamet ediyorum paketleme işi yapmak istiyorum

 13. Seher diyor

  2 kisiyiz cok rahat yapabiliriz İzmir Bergama

 14. Fatma Altunkaynak diyor

  Ankara Sincanda oturuyorum boncuk paketleme işini yapabilirim

 15. Pınar diyor

  Burdur/bucak 3 kişi calışıcak

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku