Evde Ek İş Fikirleri

Evde Buzdolabı Süsü İşi

12

Bu konumuzda sizlere evde buzdolabı süsü işi yaparak par a kazanma konusunda bilgiler aktaracağız. Herkesinde bildiği gibi artık birçok farklı iş faktörü internet üzerinde yayınlanan ilanlar sayesinde elde edilmektedir. Bu konuya hitaben sizlere özel olarak araştırıp derlediğimiz evde buzdolabı süsü yapma işi sayesinde sizlerde ciddi gelirler elde ederek ekonomik manada rahatlık yaşayabilirsiniz. Evde ek iş yapmak isteyenlerin sayısı gün geçtikçe artıyor ve buna hitaben evde ek işveren işyerleri de bir o kadar artış göstermekte. İşsiz olan veya işi olduğu halde kazancı düşük olan birçok kişi bu tür fason ve benzeri işleri yaparak para kazanabilmektedir. Sizlerde konumuzun devamında bu tür firmalara nasıl erişilir ve ne kadar bir kazanç elde edilir gibi birçok bilgiye sahip olacaksınız.

EVDE BUZDOLABI SÜSÜ İŞİ

Evde buzdolabı süsü işi yaparak para kazanmak isteyenler için hazırladığımız bu konuda öncelikli olarak el becerilerinin olması gerekiyor. El becerilerine dayalı bir iş faktörü olan süs yapma işi zahmetli bir iş olarak görünse de aslında finalde oldukça iyi bir kazanç getirdiğinden ötürü özelliklede kadınların ilgi odağı halini almış bulunmakta. Tabi bu iş durumu sadece kadınlara yönelik değil, aynı zamanda erkeklerinde günümüzde aktif olarak çalışmakta olduğu bir evde ek iş türü olmakta. Son dönemlerde evde ek iş fikirleri arasında parlak bir dönem yaşayan buzdolabı süsü işi sayesinde ülkemizde birçok erkek ve ev hanımı para kazanmaktadır. Özelliklede ev hanımlarının evlerinde boş vakitlerini değerlendirmek adına uğraş verdikleri bu iş kendilerine temel ihtiyaçları başta olmak üzere ev ekonomisinde de destek olmakta.

Evde Buzdolabı Süsü İşi
Evde Buzdolabı Süsü İşi
 • Evde Buzdolabı Süsü Nasıl Yapılır?

Evde ek iş yapmak istiyorum diyorsanız öncelikle yukarıda da belirttiğimiz üzere el becerinizin az biraz iyi bir seviyede olması gerekiyor. Evinizde bulunan eski eşyalar veya farklı mağazalardan temin edebileceğiniz malzemeler doğrultusunda harika süsler yapabilirsiniz. Guvaj ve sulu boyalar ile hatta ve hatta kurdeleler yardımıyla da yapacağınız harika ufak süslere görünüm kazandırarak satışlarını yapabilirsiniz.

Evde Buzdolabı Süsü İşi Veren Firmalar

Evde buzdolabı süsü işi veren firmalar genellikle hediyelik veya bu tür işyerleri tarafından evde çalışmak isteyen kişilere iş potansiyeli olarak sunulmaktadır. Dilerseniz daha fazla kar edebilmek adına Instagram veya diğer benzeri sosyal medya mecralarından hesap açarak kendinize ait sanal bir ticaret oluşturarak takipçilerinize satışını gerçekleştirebilirsiniz. Özelliklede butik e-ticaret kapsamını oluşturan Instagram üzerinden bu tür el işi süslemeleri rahatlıkla satabilir ve oldukça iyi bir gelir elde edebilirsiniz. Aylık bazda minimum 1500 ila 2000 TL arasında bir kazanç elde etmenizi sağlamaktadır. Evde ek iş yapmak için zamanınızın bir kısmını ayırmanız şart, öte yandan sabırlı ve kendinize güveniniz tam olmalıdır.

Evde Buzdolabı Süsü İşi Başvurusu

Evde buzdolabı süsü yaparak para kazanmak istiyorsanız yorum kısmına yaşadığınız şehir, kaç kişi çalışacağınız ve sizinle iletişime geçilebilecek bir mail adresi bırakmanız halinde işveren firmalar size ulaşarak evde ek iş yapmanızı sağlayacak fırsatları sunacaklardır. Olumlu bir ilerleme doğrultusunda firmalar size dönüş yaparak anlaşma sağlamanız halinde ücretlendirme konusunda sizi bilgilendirerek karşılıklı anlaşma sağlayabilecekseniz.

Evde buzdolabı süsü işi dışında farklı bir ek iş yapmak istiyorsanız, web sitemiz dahilinde yer alan diğer iş imkanları üzerine bulunan konularımıza göz atarak evde ek iş yapabilirsiniz. Çeşitli evde ek iş ilanlarını ve aynı zaman’da işveren firmalar hakkında bilgi edinmek adına Facebook sayfamızı beğenerek takip altında tutabilirsiniz.

 

Bir önceki ek iş ilanımız Yeni İş Fikirleri Blog Açarak Online Para Kazanmak başlıklı ilanımızı da okumanızı öneririz.

12 Yorumlar
 1. Meryem diyor

  İstanbul avrupadayım eve ek iş almak iatiyorum 05456928072

 2. Rukiye diyor

  Aydin da yaşıyorum 2 kişi yapacağız acil ise ihtiyacım var..!

 3. Özgül diyor

  Istanbul sancaktepe de oturuyorum acil ek iş lazim

 4. Tuğba diyor

  Merhaba iş alabilirim İstanbul Eyüp

 5. eda diyor

  istanbul kağıthane de oturuyorum. ek iş almak istiyorum

 6. Hatice arslan diyor

  Gaziantep de oturuyorum aileme katkı da bulunmak istiyorum her türlü paketleme işini yapabiliriz. .. Yardımcı olur musunuz lütfen.

 7. Kader diyor

  İletişime geçermisiniz

 8. Büşra diyor

  Merhabalar Bursa Yıldırımdan. 3 kişilik ekibim var ve evde iş yapmak istiyorum ilgilenen firmaya duyrulur şimdiden teşekkür ederim.

 9. Nurcan diyor

  Acil işe ihtiyacım var. 7 kişilik aileyiz aileme destek olmak istiyorum. Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 10. Elisa diyor

  Merhabalar malatyada yaşıyorum paketleme işi yaparım malatya/yeşilyurt

 11. Melek diyor

  Merhaba… Evde paketleme işi yapmak istiyorum. Yardımcı olurmusunuz? Aciilllll….

 12. Kivilcim diyor

  Işle ilgili bilgi alabilirmiyim

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku