Evde Ek İş Fikirleri

Evde Cetvel Paketleme

47

Evde ek iş yapma üzerine yeni bir potansiyel iş gücü olan evde cetvel seti paketleme işi oldukça iyi gelirler elde etmenizi sağlıyor. Ülkemizde ek iş yapmak istiyorum diyenlerin sayısı gün geçtikçe çoğalıyor ve internet mecrasında yer alan kaliteli evde ek fikirleri sunan siteler ise bu doğrultuda iş arayanlara derman oluyor. Bizlerde bu konumuzda sizlere evde cetvel seti paketleme ile ilgili bilgiler vererek ev ekonomisinde katkı sağlamanız adına etkin bir rol oynamanızı sağlayacağız. Ekonomik kriz durumları ülkemizi oldukça etkilemiş bulunmakta ve buna hitaben birçok firma personellerini çıkarmak zorunda kalmış ve yine iş potansiyeli oluşturacak ve ucuz maaşla çalışabilecek kişiler arayışına geçmiştir.

Evde Cetvel Paketleme
Evde Cetvel Paketleme

Bu izlenilen yol üzerine evde ek iş yapma durumunu değerlendiren firmalar evlerinde boş vakitlerini değerlendirmek isteyen işsizlere veya çalışmakta oldukları halde elde ettikleri maaşın kendilerine yetmemesi üzerine ek iş arayan bireylere de evde cetvel paketleme işi üzerine fırsat veriyor. Evde ek iş fikirleri içerisinde yeni olmasına rağmen birçok kişinin tercihi olan evde cetvel paketleyerek para kazanma olanağı birçok ev kadınının gözdesi olmuş bulunmakta. Bu tür fason işlere yönelik fırsatları kişilere sunan firmalar ise hem daha fazla kazanmak adına hem de işlerinin daha erken teslim edilip bir an önce satış yapmaları için kendilerine ekstradan avantaj sağlıyor.

Evde Cetvel Paketleme İşi

Evde ek iş imkanları kapsamında yer alan evde cetvel paketleyerek gelir elde etme işi sayesinde sizlerde ev ekonomisinde eşinize destek olabilir ve öte yandan kendi temel ihtiyaçlarınızı bile karşılayabilirsiniz. Evde cetvel paketleme işi nasıl yapılır sorusuna hitaben de vereceğimiz cevap oldukça basit. Firmalar sizinle iletişime geçtikten ve sizin anlaştıktan hemen sonra adresinize firma personelleri tarafından getirilen malzemeleri sizden paket haline getirmenizi istemektedirler. Sizlerde bu malzemeleri alarak gerekli talimatlar doğrultusunda tüm cetvel setini yuvasına otururcasına dizdikten sonra paketlemeyi sonlandırarak hazır hale getirmelisiniz. Siparişlerin tümünü bu şekilde yaptığınız takdirde firmaların sizden memnun kalmasıyla süreklilik kazandıracak bir iştir ve aylık bazda minimum 1500 TL gibi bir rakam kazanmanızı sağlayacaktır.

Evde Cetvel Paketleme İşi Veren Firmalar

Evde cetvel paketleme işi veren firmalar genellikle kırtasiyeler veya kırtasiye malzemeleri satan toptancı firmalardır. Kırtasiyeler pek bu konuda aktif olmasalar da bu tür ürünleri kırtasiye veya kırtasiye malzemesi satan mağazalara tedarikçi rolü üstlenen firmalar evde ek iş fırsatları sunmaktadır. Bu tür firmaları dışarıda gezerek bulmak mümkün değildir. Bunun için ya firmanın resmi web sitesini bulmanız gerekiyor ya da evde ek iş siteleri kapsamında yer alan web sayfalarındaki ilanlardan size ulaşmasını sağlamalısınız. Yorum kısmından bırakacağınız iletişim bilgilerinden sizinle irtibata geçecek olan firmayla görüşerek bir anlaşma sağlayabilir ve hemen işe koyularak gelir elde edebilirsiniz.

Evde Cetvel Seti Paketleme İşi Başvurusu

Evde cetvel seti paketleyerek para kazanmak istiyorsanız yorum kısmına yaşadığınız şehir, kaç kişi çalışacağınız ve sizinle iletişime geçilebilecek bir mail adresi bırakmanız halinde işveren firmalar size ulaşarak evde ek iş yapmanızı sağlayacak fırsatları sunacaklardır. Olumlu bir ilerleme doğrultusunda firmalar size dönüş yaparak anlaşma sağlamanız halinde ücretlendirme konusunda sizi bilgilendirerek karşılıklı anlaşma sağlayabilecekseniz.

Evde cetvel seti paketleme işi dışında farklı bir ek iş yapmak istiyorsanız, web sitemiz dahilinde yer alan diğer iş imkanları üzerine bulunan konularımıza göz atarak evde ek iş yapabilirsiniz. Çeşitli evde ek iş ilanlarını ve aynı zaman’da işveren firmalar hakkında bilgi edinmek adına Facebook sayfamızı beğenerek takip altında tutabilirsiniz.

Bir önceki ek iş ilanımız Yeni İş Fikirleri Blog Açarak Online Para Kazanmak başlıklı ilanımızı da okumanızı öneririz.

47 Yorumlar
 1. Tuğçe diyor

  4kisi calisicaz Manisa’da yaşıyorum

 2. sevcan diyor

  ben maaltepede oturuyrm 3 ki$i cetvel pqketleme ceviz krma elmz gayt hizlidr.evde bosum paraaya ihtiyacm var

 3. Mete Paken diyor

  Merhabalar uşaktayım ve evde ek iş olaral yapabileceğim bir iş arıyorum.Dönüş yapabilirseniz sevinirim.

 4. Sabiha diyor

  İstanbul maltepede oturuyorum bu işe çok ihtiyacım var

 5. Satı demir diyor

  Ankara sincan da oturuyorum evde cetvel paketleme işi yapabilirim…elim hızlı ve yatkındır…dönüş yaparsanız sevinirim

 6. Guzin diyor

  Bursa cetvel paketleme yapabiliriz

 7. Aliye diyor

  2 kişi , İzmir

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku