Evde Ek İş Fikirleri

Evde Çiçek Yapımı

1

Kadınların çiçek takıntılarını hepimiz çok iyi biliyoruz. Kadınların bu takıntılarda olmasının bir diğer sebebi ise artık onların daha fazla çiçekler ile içli dışlı olmasından kaynaklandığını görebiliriz. Özellikle genç kızlar özel günlerde başlarına taktıkları taçları çiçeklerden seçerek ne kadar çiçeklere meraklı olduklarını daha ufak yaşta göstermektedir. Onlar içinde son zamanlarda daha fazla çiçek yapabilen insanların artması gerekmektedir. Artık evlerinde canların sıkılan ve para kazanmak isteyen insanlar içinde bu bir iş fırsatı olarak dikkat çekmektedir. Artık insanlar son zamanlarda oldukça fazla iş fırsatlarını değerlendirmek isteyeceklerdir. Bundan dolayı da son zamanlarda iş fırsatları konusunda çiçek yapımı önceliği almaktadır. Sizlerde bu tür önceliklerden faydalanmak için hemen internet üzerinden gerekli araştırmaları yapıp bu iş hakkında detaylı bilgiyi almalısınız.

Çiçek yapımı aslında oldukça basittir. Şunu da sizlere ekleyelim. Çiçek yaparken gerçek çiçekler kullanılmaz onlar daha sonradan bozulup biçimsiz hale gelebilirler. Bunu engellemek için gerçek çiçekler dışında diğer çiçekler kullanılmaktadır. Yapay çiçekleri bir telin etrafına düzenli olarak yapıştırıyor. Bu yapıştırma işlemini de silikon tabancası yardımı ile yapıyoruz. Bu çiçekleri yapıştırdıktan sonra ise teli zarar vermeyecek şekilde bükerek uçlarının zımparalayıp kesmesini engelliyoruz. Böylece çiçek yapımımız hemen bitmiş oluyor. Bu çiçek yapımı gördüğünüz gibi oldukça basittir.

Sizler de bu işi hemen yapmak için internet üzerinden işi veren firmalar ile görüşmek zorundasınız. Bu görüşmelerden sonra da sizlere ürünlerin yapımından ne kadar para kazanacağınızı firma yetkileri söyleyecektir. Bundan sonrada sizler için sadece o işi yapmak kalacaktır.

Ek iş , Ek Gelir Başvuru

Ayrıca bu işte herhangi bir maliyetiniz de yoktur. Maliyeti olmadan ve sizlere verilen malzemeler ile ürünleri yaparak belirli bir tutarda para kazanabilirsiniz. Bu kazandığınız para da aylık ortalama 500 – 600 arası değişkenlik göstermektedir. Bunu da bilerek son zamanlarda oldukça fazla iş yapmaya gayret edebilirsiniz. Bu paralar sizleri daha fazla işleri yoluna koymaya çaba sarf ettirerek unsurlar ve etkenler olarak göze çarpmaktadır. Sizler içinde son zamanlarda oldukça fazla olan ev işlerinden en iyisi çiçek işidir.

Bir önceki ek iş ilanımız Evde Poşet Katlama İşi başlıklı ilanımızı da okumanızı öneririz.

1 yorum
  1. esma yazıcı diyor

    kocaeli gebze çayırova 3 kişiyiz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku