Evde Ek İş Fikirleri

Evde Ek iş : Dikiş Seti Yapmak

0

Evlerinizde oturduğunuz vakit kimse size para vermemektedir. Bundan dolayı da son zamanlarda insanlar  evde yapılacak işleri aramaktadır. Onlara da kısa bir tavsiye verelim. İnternet ortamında evlere ek iş veren firmalar sayısı oldukça çoktur. Lakin onların yerlerini bulabilmek biraz zordur. Belirli internet siteleri üzerinden evde ek iş ilanları aratılarak kişiler ile irtibata geçebilir evlere iş veren firmaların iletişim adreslerine kolayca ulaşabilirsiniz. Daha sonradan ise o iletişim adreslerinden firmaları arayarak onlardan evlere ek iş isteyebilir ve ev adresinizi vererek onların sizlere ürünleri getirmesini sağlayabilirsiniz. Tüm bu olanları yaptıktan sonra da evlere iş veren firma ile devamlı olarak çalışıp evden oturduğunuz yerden para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Evde ek iş ilanları Dikiş Seti İşi
Evde ek iş ilanları Dikiş Seti İşi

Evde Dikiş Seti İşi Nasıl Yapılır ?

Evden para kazanmak için son zamanlarda evlere ek iş veren firmaların yaptırdığı işi sizlere anlatalım.Evde dikiş seti işi, bu dikiş seti içinde iğneler ipler makaslar ve benzeri birçok dikiş malzemesi vardır. Sizlerden istenilen ise dağınık olarak gelen malzemeden sizlere verilen kağıtlarda yazılı olan malzemeleri çanta içine koyarak onları düzenli hale getirmek. Bunları yaptıktan sonra da onları satışa hazır hale getirecek şekilde ambalajlamaktır. Yaptığınız ürün başına sizin cebinize hemen hemen 75 kuruş – 1 TL arasında bir ücret girmektedir. Bu da oldukça güzel bir tutardır. Sizlerde evlerinizde bu işleri yaparak kolay bir şekilde para kazanabilirsiniz.

Bu saydığımızı malzemelerin sizlere herhangi bir maliyeti yoktur. Sadece evlere ek iş veren firmalar sizlere bunları nasıl koyacağınızı ve ne şekilde hazır hale getireceğinizi anlatmaktadır. Sizlerde bunları yaparak onlara belirtilen gün ve saatte teslim etmeye çalışacaksınız. Ürünler sayılıp ve kontrol edildikten sonra ise paranızı ; ya belirli bir tutara geldikten sonra nakit olarak alırsınız ya da her işten sonra nakit olarak elden alırsınız. Artık bu da sizin eve iş veren firma ile anlaşmanıza bağlıdır.

Evde Dikiş Seti Ek İş İlanları

Ek iş , Ek Gelir Başvuru

Bunun olması içinde sizlere bir diğer tavsiyemiz iş bitimi paranızı almanız olacaktır. Daha sonradan belirli tutara ulaşması için büyük çaba sarf etmeniz gerekmektedir. Bundan sonrada bu çabanız size belirli bir tutarda hizmet almanızı gerektirecektir. Sizlerde bu tür firmalar ile yukarıda dediğimiz gibi iletişime geçerek son zamanlarda çok polpüler  olan evde iş ek imkanlarını yakalayın.Sitemizde bulunan evde ek iş ilanlarını inceleyip size en uygun olanı seçebilirsiniz.

Bir önceki ek iş ilanımız Evde Poşet Katlama İşi başlıklı ilanımızı da okumanızı öneririz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku