Evde Ek İş Fikirleri

Evde Ek İş Börek Yaparak Ek Gelir Elde Etmek

3

Hamaratlığınızı ve elinizin lezzetini kullanarak ek gelir elde etmek istiyorsanız evde yaptığınız börek çeşitlerini satarak para kazanabilirsiniz. El emeği yemekler her daim özelliğini koruyup en çok tercih edilen gıda ürünleri olmuştur. Hem organik hem de fabrikasyon olmayan lezzetli içeriği ile kolay yoldan evde hazırladığınız böreklerin satışını yaparak aylık sabit gelirinize ekleme yapabilirsiniz.

Evde Ek İş Börek Yaparak Ek Gelir Elde Etmek

En Önemli Unsur Tanıtım Yapmaktır

Evde hazırladığınız börekleri satabilmeniz için öncelikle bir alan araştırması yapmanız gereklidir. Oturduğunuz muhitteki restaurant ve kafeleri belirleyerek önceden hazırladığınız böreklerden örnekler götürüp anlaşma yapabilirsiniz. Ayrıca kartvizit ya da broşür bastırarak bunları belli noktalara bırakıp asabilirsiniz. Bunun yanı sıra internet üzerinden sosyal medya hesapları açarak kendi böreklerinizin tanıtımını yapabilirsiniz. Hatta işinizi temsil eden bir logo ve slogan ile hesabınızı renklendirebilir ve daha fazla dikkat çekebilirsiniz. İşinizi ilerlettiğiniz vakit de bir web sitesi hazırlayarak sitenizin linkini çeşitli ve yüksek takipçili sosyal platformlarda paylaşıp daha geniş kitlelere ulaşabilirsiniz.

Çeşitliliği Arttırarak Farklı Lezzetler Sunabilirsiniz

Eğer belli bir nokta ile anlaşıp böreklerinizin satışı için onay aldıysanız bundan sonra yapmanız gereken işin devamlılığını sağlamak olacaktır. Bunun için de her daim farklı lezzetlere ve tariflere açık olmanız gerekir. Yine kısa bir internet araştırması yaparak Türk ve dünya mutfağında popüler olan börek tariflerini öğrenebilir ortaya daha farklı lezzetler çıkartabilirsiniz. Bu sayede müşterilerinize ve iş verenlerinize farklı lezzet seçenekleri sunmuş olursunuz.

Aylık Kazancınız Ortalama Ne Kadar Olur?

Şayet bu işte tutunabilirseniz hizmet verdiğiniz mekanların kalibresine göre vereceğiniz fiyatlandırma üzerinden oldukça güzel kazançlar elde edebilirsiniz. Yalnız bu işten yüksek meblağlar kazanmak istiyorsanız birden fazla restaurant ve kafe ile anlaşmanız gerekmektedir. Daimi olarak hizmet vermek üzere anlaştığınız bu gibi mekanların yanı sıra yaşadığınız şehirde düzenlenen çeşitli etkinlikler için de ev yapımı börek hizmetini sunabilirsiniz. Örneğin fuarlar, ulusal ya da uluslararası toplantı ve davetler gibi etkinlikler için evinizde çeşitli lezzetlerde börekler yapabilir ve bu tek seferlik işlerden de oldukça güzel kazançlar edinebilirsiniz.

Bir önceki ek iş ilanımız Yeni İş Fikirleri Blog Açarak Online Para Kazanmak başlıklı ilanımızı da okumanızı öneririz.

3 Yorumlar
  1. Ayse ulutekin diyor

    evde is yapmak istiyorum istanbul sariyerde oturuyorum

  2. Neriman diyor

    Mrb Ankara’da oturuyorum çok acil işe ihtiyacım var evde paketleme işi örgü işi yemek pasta işi hepsi elimden gelir

  3. AYFER diyor

    DİYARBAKIR MERKEZ EVDE İŞ İSTİYORUM

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku