Evde Ek İş Fikirleri

Evden Cam Boyama İşi İle Ek Gelir Elde Etmek

1

 

Cam boyama sanatı yüz yıllardır sanatsallığını yitirmemiş ve dünya çapında oldukça eşsiz örnekleri bulunan bir görsel sanattır. Bazı teknikleri öğrenildikten ve gerekli materyalleri temin edildikten sonra uygulanması ve geliştirilmesi oldukça zevkli ve kolay olan bu sanat dalını siz de evinizde icra edebilirsiniz. Popüler ve beğenilen bir sanat olmasından dolayı da alıcı kitlesi fazla olan cam boyama işlerinizi çeşitli platformlarda satarak ek ya da daimi gelir elde edebilirsiniz. Bu sayede hem yeni bir hobi ve yetenek elde etmiş olur hem de aylık kazancınıza ekstra katkı sağlamış olabilirsiniz.

Evde Ek iş Cam Boyama Sanatı İle Ek Gelir Elde Etmek
Evde Ek iş Cam Boyama Sanatı İle Ek Gelir Elde Etmek

İnternet Siteleri Üzerinden Eserlerinizi Satabilirsiniz

Cam boyama sanatı, sanat ve el işi içerikli bazı internet sitelerinde oldukça fazla rağbet gören bir sanattır. Siz de eğer yaptığınız işleri nakit paraya çevirmek istiyorsanız bu tarz sitelere üye olarak işlerinizin satışını kolayca yapabilirsiniz. Güvenilir ve popüler sanat siteleri aracılığı ile fazla uğraş göstermeden müşteri edinebilir ve yeni işlerinizi paylaşarak profilinizi güncel tutabilirsiniz.

Bu tarz ticari sanat sitelerinin yanı sıra kendinize ya da kurduğunuz atölyenize ait bir sosyal medya hesabı açarak da işlerinizin tanıtımını ve satışını yapabilirsiniz. Bu yöntem de oldukça sık tercih edilen ve kazanç getiren bir yöntemdir.

Atölye Ya Da Sanat Mağazalarında Satış Yapabilirsiniz

Özellikle yazlık ve turistik muhitlerde ve büyük şehirlerde pek çok sanat atölyesi ve mağazası bulunmaktadır. Bu gibi yerler sizden belli bir komisyon karşılığında eserlerinizi alarak satışını yapmaktadırlar. Siz de eğer yakınınızda bu hizmeti veren mekanlar var ise cam boyama eserlerinizi bu mekanlar aracılığı ile kolayca satabilirsiniz.

Kişisel Ya Da Karma Sergiler Vasıtası İle Satış Yapabilirsiniz

Evinizde yapmış olduğunuz cam boyama eserlerini kendi açacağınız kişisel sergi vasıtası ile satabileceğiniz gibi herhangi bir görsel sanat topluluğu ya da derneğinin karma sergilerine de katılabilirsiniz. Bu gibi sergiler yılda birkaç kez yapılmakta olup geniş bir kitleye hitap etmektedir. Bu yüzden müşteri kitlenizi de bu gibi etkinlikler vasıtası ile genişletmiş olabilirsiniz.

Bir önceki ek iş ilanımız Yeni İş Fikirleri Blog Açarak Online Para Kazanmak başlıklı ilanımızı da okumanızı öneririz.

1 yorum
  1. safiye dereli diyor

    evde tas boyama isi istyrum karabukte yasyrum buraya is imkaniniz varmi acaba

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku