Evde Ek İş Fikirleri

Evde Çorap İşi Yaparak Ek Gelir Elde Etmek

3

Ek gelir etme etmek isteyen çalışanlar için veya evde duran ev hanımları için gelir kaynağı olan evde çorap işi birçok kişi tarafından yapılmamaktadır. Fazla sermaye gerektirmeden yapılan bu işten aylık 2000 TL gibi fazla kazanç sağlanması da birçok kişinin bu işe yönelmesindeki ana etkendir. Ayrıca bu satışlarda yenilikle yaparak farklı alanlara yönelerek bu kazancın arttırılması mümkündür. Özellikle alışveriş merakı olanların aldığı bu çorapların satılacak alanı da çoktur. Kolay olan bu işten kazanç elde etmenin tek zorluğu ise başta çevre edinmek için yaşanılacak zorluktur. Ancak satışın üzerinden biraz zaman geçtikten sonra çorap satıldığının duyulmasının ardından işler kendiliğinden ilerleyecektir.

Evde Ek iş Çorap İşi Yaparak Ek Gelir Elde Etmek
Evde Ek iş Çorap İşi Yaparak Ek Gelir Elde Etmek

Evde Çorap İşi Nasıl Yapılır?

Çoraplar özellikle kışın çok fazla satın alınmasının yanında yazında ayak kokusunu önlediği için herkes tarafından kullanılmaktadır. Sürekli giyilmesi nedeni ile sürekli olarak da satılan bu işten elde edilen sürekli kazanç satıcıları maddi olarak da rahatlatacaktır. Bu işi yapmak isteyenler kendi yaptıkları çorapları satabilecekleri gibi bir yerden aldıkları çorapları da satabilirler. Ancak tercih edilen alınan çorapların satılmasıdır. Çünkü kendi yaptığın çorabın süresi çoktur. Bu nedenle bu işlemden de elde edilen kazanç azdır. Ancak bu çorapları toptan alan kişiler ucuza alıp piyasa fiyatından sattıklarında kısa süre de çok kazanç elde etmeleri nedeni ile bu seçenek daha caziptir. Çorap satışında çorapların çeşitli ve mevsimsel olması da çorapların satış miktarını etkileyen nedenler arasındadır.

Çorapları Nasıl Satabilirim?

Bu işten para kazanmanın ilk yolu yakın çevreden başlamaktır. Yakın çevreye satılan çoraplar zamanda referans yolu ile daha fazla kişiye yayılacaktır. Ayrıca çorapları giyim mağazalarına da satmak mümkündür. Ancak mağazalarda satış yaptığından elden satılan çoraplara göre kar oranı düşecektir. Sosyal medya da bu satışlarda etkilidir. Bu platformda açılacak hesaplardan çorapların tanıtımını yapan ve fiyatlarını belirleyen satıcılar hiç tanımadıkları kişilere dahi çoraplarını satabilirler. Bir diğer satış yeri de halk pazarlarıdır. Halk pazarında bir köşeye açılan tezgahta insan sürkilasyonu fazla olduğundan dolayı mutlaka satış olacaktır.

Bir önceki ek iş ilanımız Yeni İş Fikirleri Blog Açarak Online Para Kazanmak başlıklı ilanımızı da okumanızı öneririz.

3 Yorumlar
  1. filiz diyor

    merhaba izmirde oturuyorum ihtiyacim var lutfen cevap verirseniz sevinirim

  2. Oya koç diyor

    Bende evde ek iş yapmak istiyorum adanada olan bir yer varmı

  3. Aysenur Turkmen diyor

    Ben is ilanini gordum ailem ve ben bu is icin yapamak icin yazdim bana geri donun lutfen

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku