Evde Ek İş Fikirleri

Evde Düğme Paketleme İşi İle Ek Gelir

30

Birçok ev hanımı evde ek iş yaparak ev bütçesine küçük de olsa destek olmak istemektedir. Bu kişilerinde günde birkaç saat çalışarak para kazanabilecekleri evde düğme paketleme işine yöneldikleri görülür. Yapımının kolay olması, iyi kazandırması ve fazla zaman harcamadan da yapılabilmesi ev hanımlarının bu yoldan para kazanmayı tercih etmelerinde en büyük etkendir. Çalışan kişilerinde boş vakitlerini değerlendirmek için yaparak ek gelir elde ettikleri düğme paketleme işi birçok kişi için kazanç kapısı olmayı başarmıştır. Evde yapılarak kazanç sağlanacak işler arasında en popüleri olan evde düğme paketleme işi sürekli gelir kaynağı olması nedeni ile de tercih edilmektedir.

Evde Ek iş Düğme Paketleyerek Ek Gelir Elde Etmek
Evde Düğme Paketleyerek Ek Gelir Elde Etmek

Evde Düğme Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Düğme paketleme işlemi oldukça basittir. Bu iş için herhangi bir eğitim veya özel bir yetenek gerektirmemesi nedeni ile birçok kişi tarafından yapılmaktadır. Düğmelerin çıtçıtlı naylon poşetlere katılarak yapılan bu işlem kolay olmasına rağmen çok fazla düğme olması nedeni ile yorucudur. Bu işi yaparak gelir elde etmek isteyen birçok kişinin ise aklına takılan soru ise bu işin nereden alınacağıdır. Bu işi yapmak isteyenler internet ortamında siteler aracılığı ile iş veren firmaları veya firma ilanlarını takip etmeleri gerekir. Bu sitelere iş için yaptıkları başvurular kabul edilen kişilere doldurdukları formda bulunan adres bilgisi üzerinden iş malzemeleri kargo ile yollanacaktır. Evde düğme paketleme işi alan kişiler düğme paketleme işlemini bitirdikten sonra evlere ek iş veren firmaya teslim ederek paralarını teslim alabilirler.

Evde Düğme Paketleme İşinden Ne Kadar Kazanılır?

Evde düğme paketleme işin de gelir elde etmek isteyen kişiler için ne kadar gelir elde edileceği konusu da oldukça önemlidir. Ancak bu işte ne kadar gelir elde edileceğinin net bir rakamsal karşılığı bulunmamaktadır. Yani durum tamamen kişinin performansına kalmıştır. Performansını üst düzey tutan kişiler aylık 500-2000 TL arası gelir elde edebilirler. Ek gelir için çok iyi bir rakam olan miktar birçok kişinin de iştahını kabartmaktadır. Bu rakamların bu kadar fazla olması nedeni ile birçok platformda yapılan ek gelir araştırmalarında düğme paketleme işi ilk sırada çıkmaktadır.

Bir önceki ek iş ilanımız Yeni İş Fikirleri Blog Açarak Online Para Kazanmak başlıklı ilanımızı da okumanızı öneririz.

30 Yorumlar
 1. Mehtap Gökgöz diyor

  lütfen dönüş yapın

 2. Rabia diyor

  Merhaba. Evde ek is ariyorum ve dugme paketleme isini yapabilirim. Lutfen geri donun.

 3. Rabia GARİP diyor

  Merhaba. Ek ise ihtiyacim var ve dugme paketleme isini yapanilirim elim hizllidir istediginiz zamana yetistirenilirim her zaman.

 4. suzan diyor

  Merhaba evde düğme paketleme işi için ihtiyacım var ve çok çabuk olur da ihtiyacım çok var kalp ve astimim başka bi is yapamiyurum

 5. Selma Aydın diyor

  27 yaşında, üniversite mezunuyum. Acilen ek iş ve gelire ihtiyacım var. Verilen işi en iyi şekilde yapabileceğime garanti ederim.

 6. Ferhat acar diyor

  Bu işe ihtiyacım var birden çok kişiye yaptırabilirm numaram 05342043486

 7. Duygu diyor

  Bende evde paketleme yapmak istiyorum

 8. Nuray diyor

  Kastamonuda yaşıyorum bu ise ihtiyacım var elim bu tür işlere yatkındır yardımcı olur musunuz acaba

 9. Kenan diyor

  Evde calismak icin is ariyorum istanbul anadolu yakası

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku