Evde Ek İş Fikirleri

Evde Ek iş Gelin Buketi yapmak

0

Son zamanlarda oldukça fazla evlenen çiftler vardır. Özellikle de bu çiftlerin evlenmeden önce ki alışverişleri oldukça olaydır. Gelinlerin hem gelinlik modellerini seçmeleri hem de düğün için gerekli olan diğer ürünlere bakmaları aylar sürmektedir. Özellikle gelinlik seçimlerinde gelinler oldukça titiz ve göz alıcı davranmaktadır. Ya her gelinliği beğenirler ya da hiçbir gelinlik onlara olmaz.

Bu gelinlik işini hallettikten sonra ise iş gelinlik buketine gelir. Ellerinde sadece 3 saat tutacakları gelinlik buketlerini de özel bir yapılış olarak isterler. İçindeki güllerin ve karanfillerin sayısına kadar belirli buketler vardır. Ama bunlar çoğu zaman özel isteklere girer. Genellikle çoğu buketler sıradan bir cansız güllerden oluşmaktadır. Onların solmaması için gerçek güller asla kullanılmaz. Hem de gelinlerin düğünden sonra bu buketi fırlattığı düşünülür ise bunun olmaması oldukça güzeldir.

Buketlerin yapımları da insanların gücü ile gerçekleşmektedir. Çiçekçilerin verdiği bir iş olan buket yapımından sizlerde faydalanabilirsiniz. Çiçekçiler ya da bir şahıs size bütün malzemeleri vererek nasıl yapılacağını göstermektedir. Bundan dolayı da artık son zamanlarda bu iş ile uğraşıp para kazanan kişilerin en büyük artıları maliyetlerinin olmamasıdır. Sizler aldığınız bu kısa eğitim ve malzemeler ile gelinlik buketlerini oluşturmaya başlarsınız. Size verilen süre de ve verilen miktarda gelin buketi üretmelisiniz. Daha sonradan ise gelin buketi başına ücretlendirmeye tabi tutulursunuz.

Evde yapılacak işlerden biri olan gelin buketi oldukça zevkli ve yorucu bir olmamaktadır. Sizlerde eğer bir ev hanımı iseniz ya da ekstra bir gelire ihtiyacınız var ise bu tür işleri alarak gelir elde edebilirsiniz. Ama bu tür işleri en çok ev hanımları yapmaktadır.

Ek iş , Ek Gelir Başvuru

Ev hanımları bu işleri yaparak oldukça fazla gelir elde etmenin yollarını aramaktadır. Genel de parça başına ürünler satın alınmaktadır. Firma ya da şahıs sizlerin yaptığı parçalar başına ya da anlaşmanız nasıl ise öyle sizlere ödeme yapmaktadır. Sizlerde bu ödemeyi almak için ya toplu bir tutar miktarını geçmeniz gerekir ya da ürünleri teslim ettikten hemen sonra satın alabilirsiniz. Anlaşmanıza bağlıdır.

Bir önceki ek iş ilanımız Evde Poşet Katlama İşi başlıklı ilanımızı da okumanızı öneririz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku