Evde Ek İş Fikirleri

Evde Ek iş İçli Köfte Yapıp Satma

0

Ev yapımı ürünler epeyce ilgi durumuna geldiği bu zamanlarda ev hanımları bu hali bir fırsat durumuna çevirebilirler. Sizlerde evde ilave iş düşünceleri arıyorsanız bilhassa bu işe yoğunlaşmanız gerekir. Mutlaka girilmesi gerekli olan bir ilave iş. Üstelik bu işi hakkıyla yaptığınız durumda üst seviyelerde miktarlar kazanabilirsiniz. Ev yapımı cevizli içli köfte Hatay köftesi ismiyle de yaygındır. İnternet satış tutarı 10 tane için 40 ile 50 Türk lirası aralığında olarak düzenlenmiş durumdadır. Dolayısıyla yaptığınız içli köftenin adedini 4 ile 5 Türk lirası benzeri bir fiyata satış yapmış oluyorsunuz. Bundan dolayı böyle bir halde hemen işe başlayıp nakit kazanımına başlanabilir.

Evde Ek iş İçli Köfte Yapıp Satma
Evde Ek iş İçli Köfte Yapıp Satma

Evde İçli Köfte Satışı Nasıl Yapılır?

Son senelerde bir hayli popüler duruma ulaşan bu iş, hünerine ve tadına güvenen kişilere hitap etmektedir. Yapılan içli köfteler ne denli leziz olursa o kadar satış yapabilirsiniz. Herkes tarafından sevilmekte olan bu yemek ile aylık yaklaşık 1.000 Türk lirası kazanılması mümkün. Tanıdığınız kişilere ve çevrenize evde ilave iş olarak bu metodu tercih ettiğinizi bildirerek sipariş beklenebilir. Bilhassa büyük organizasyonlarda ekseriyetle tercihte bulunulan içli köfteleri yanınıza yardımda bulunacak bir kişi alarak daha çabuk hazırlana bilmesi mümkündür.

Pek çok kere sipariş alınmasının akabinde arkası kesinlikle gelecektir. Dilerseniz lokanta ile restoranlar ile irtibata geçip sipariş alıp almadıkları sorulabilir. Bu tür yerler ekseriyetle içinde çalışan aşçılara yaptırmış olsalar da kimi durumlarda işin yetişmediği durumlarda evlere de göndermede bulunabilirler. Nakit kazanma yöntemleri içinde içli köfteyi seçim yaptıysanız, değerlendireceğiniz malzemelerin niteliğine dikkat kesilmeli ve elinizden gelenin en kalitelisini uygulamaya çabalamalısınız.

Evde İçli Köfte Yapımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bu işi gerçekleştirirken ilk olarak mutlaka temizliğe önem verilmelidir. Müşteriye sunulan bir köftenin içerisinde rastgele bir saç ya da yabancı madde olması halinde bu işi tamamen yok edilebilir. İçli köfte yaparken kullanılan et güvenilir kasap, market gibi yerlerden temin edilmeli, son kullanma tarihine dikkat etmelisiniz. İşlemin ardından paketleme işi hijyenik ve güzel görünümlü paketlenerek daha çok ilgi toplayabilirsiniz.

Bir önceki ek iş ilanımız Yeni İş Fikirleri Blog Açarak Online Para Kazanmak başlıklı ilanımızı da okumanızı öneririz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku