Evde Ek İş Fikirleri

Evde İğne Oyası İşi Yapımı

0

Geleneksel motifler her zaman tüm kitlelerin odak noktası olmaktadır. İğne oyası yaparak kazanç sağlama fikri doğru yerlerle bağlantı kurulduğunda getirisi yüksek olan bir ek iş fikridir. İğne oyası yapımı oldukça zor olan bir örgüdür. Modeller ise renkli ve hoş görünümlüdür. İnternet sitelerinde iğne oyası yaptırmak isteyen bir çok çeyiz mağazası ve örgü sitelerine ulaşmak mümkündür. Bu iş ile yüksek ücretler kazanılabilmektedir.

Evde Ek İş İğne Oyası İşi Yaparak Ek Gelir Elde Etmek
Evde İğne Oyası İşi Yaparak Ek Gelir Elde Etmek

Arkadaş Grupları İle İğne Oyası Ürünleri Tanıtmak

Evde iğne oyası işi her bayanın yapamayacağı türden bir örgü işidir. İğne oyası yazmalar, havlu kenarları, oda takımları, perdeler ve bunların yanında kolye, küpe, bileklik, yaka iğnesi gibi bir çok çeşidi vardır. Ayrıca iğne oyası çiçek buketleri ve süs eşyaları yapılan bir örgü türüdür. Evde iğne oyası işi yapmaya karar veren kişilerin öncelikle arkadaş grupları arasında bu işin tanıtımını yapmaları gerekir. Böylelikle iğne oyası yapılıp satıldığı bilgisi çok sayıda kişiye ulaşacaktır.

İnternet Sitelerinde Veya Sosyal Hesaplarda Hazırlanmış Ürünlerin Sergilenmesi

İğne oyası ürünler yazma ve namaz örtüleri modelleri çeşit açısından zengindir. Hazırlanan bu ürünler internet üzerinde sergilendiğinde çok daha fazla kişiye hitap edecektir. Tasarımlardaki farklılıklar ve albenili olması tercih sebebi olmaktadır. Ürünleri sergilerken ürün için yazılan fiyat alıcısı için önemlidir. Piyasa araştırması yapılarak satış için uygun fiyat konulması durumunda, toplu sipariş veren çeyiz mağazalarına yada yöresel ürünlerin sergilendiği büyük firmalara ulaşmak mümkündür. Aynı zamanda bujiteri ürünleri satan iş yerleri iğne oyası küpe, yüzük ve kolye gibi ürünleri almaktadır.

İğne Oyası Ürünleri Pazarlarda Sergilemek

Örgü ve el işi gibi el becerileri bayanların bir kısmı tarafından yapılabilmektedir. Ancak iğne oyasını her bayan yapamaz. Aranılan ve yüksek ücretler ile satın alınan örgü türlerinden olan iğne oyalarını, semt pazarları, sosyete pazarları ve kermeslerde sergilemek iyi satışları beraberinde getirmektedir. İğne oyası sabır gerektiren bir iştir. Ürünlere uygun fiyatlar verildiğinde kâr ettirecek ve ev ekonominize katkıda bulunacak bir üründür. Her iş alanında olduğu gibi iğne oyasında da küçük maliyetlerle başlayarak yavaş yavaş büyüme katetmek doğru olanıdır.

Bir önceki ek iş ilanımız Yeni İş Fikirleri Blog Açarak Online Para Kazanmak başlıklı ilanımızı da okumanızı öneririz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku