Evde Ek İş Fikirleri

Evde Ek İş İlanı Altın Kutusu Yapma

1

Evde ek iş yaparak ev ekonomisine maddi destek sağlamanın birçok yolu bulunur. Bu yollardan bir tanesi de evde altın kutusu yapım ve satışı işidir. Bu işin ev hanımlarına yönelik olduğu düşünülse de bu tasarımları hazırlayan erkekler de bulunmaktadır. Evde altın kutusu yapımı için maliyeti yüksek olan malzemeler gerekmez ancak altın kutusu hazırlayacak olan kişinin el becerisinin kuvvetli olması şarttır.

Evde ek iş ilanı Altın Kutusu Yapma
Evde ek iş ilanı Altın Kutusu Yapma

Altın Kutusu Nasıl Yapılır?

Evde altın kutusu yapımı için gösterişli bir kaç materyale ihtiyaç vardır. Altın kutuları hazır alınıp çevresine ufak süslemeler yapılabilmektedir. Bu süslemeler bazen mini bir kurdele, bazen bir boncuk bazen de ufak bir kalp figürü olabilmektedir. Tasarım tamamıyla kutuyu hazırlayacak kişinin hayal gücüne bağlıdır. Altın kutusu hazır alındığında kadife bir kumaş ile kaplanarak, kutunun üzerine göz alıcı bir kalp figürü yerleştirilebilir. Ya da saten bir kumaş üzerine rengarenk bir kaç boncuk yerleştirilir. Yeterli seviyede çalışıldığında para getirisi yüksek olan ürünler ortaya çıkarmak mümkündür.

Altın Kutusu Kimlere Satılır?

Evde hazırlanmış olan rengarenk altın kutularını, bir kuyumcu dükkanı ile görüşerek sürekli o kuyumcuya altın kutusu satışı yapılabileceği gibi, birden çok dükkan ile de görüşmeler yapılabilmektedir. Bu tamamen kişinin yaptığı iş için kendine güvenmesine bağlı olmaktadır.

İnternet Siteleri Üzerinden Altın Kutusu Satışı

Altın kutusu tasarlayarak satış yapmak isteyen kişiler, oluşturdukları bu ürünleri internet siteleri aracılığıyla da satışa sunabilirler. Bu satış işlemi için sosyal paylaşım siteleri ve farklı platformdaki satış siteleri yeterli olmaktadır. Farklı ürün tasarımı yapmış olan kişilerin ürünleri mutlaka alıcı bulabilmektedir. Sadece kuyum satışı yapan internet sitelerine mail yoluyla ulaşılarak, altın kutularını sergilemek mümkündür.

Satış yapmak istenilen firmanın ürünü almak istemesi halinde kargo ile ürün gönderimi yapılabilmektedir. El işçiliğine değer veren yurt dışı şirketlere ulaşmak için ise yine internet sitesi kullanılmalıdır. Yurt dışında bulunan birçok ülke Türk motifleri ile bezeli parçalara hayran olmakta ve bu işlerin ticaretini yapmaktadırlar. İnternet sitesi üzerinde sergilenecek bu ürünler birçok kişiye ulaşacaktır.

Bir önceki ek iş ilanımız Yeni İş Fikirleri Blog Açarak Online Para Kazanmak başlıklı ilanımızı da okumanızı öneririz.

1 yorum
  1. Sercan diyor

    Merhabalar,

    Evde ek iş yapmak istiyorum iletişim bilgilerimi aşağıda paylaştım ,
    Geri dönüşlerinizi bekliyorum.

    GSM :05330161851

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku