Evde Ek İş Fikirleri

Evde Ek iş ilanları Ayda 2000 TL Kazandıran ek işler

3

Evde oturduğunuz yerden günde 5-6 saat çalışarak 2000 TL gibi ciddi kazançlar sağlamak mümkündür. Bunun için çok efor sarf etmenize gerek yoktur. Yapmanız gereken tek şey önünüzde bulunan size verilen işe düzenli olarak her gün ilgilenmek ve görevi yerine getirmektir.

Evde Ek iş ilanları Ayda 2000 TL Kazandıran ek işler

Makale Yazarak Ayda +2000 TL Kazanmak

Makale yazarak para kazandıran sitelerden güvenli olan birine üye olarak para kazanmaya başlayabilirsiniz. Size sunulan konu başlıklarına uyumlu makale yazarak siteye teslim edin. Her ay kazandığınız para hesabınıza yatacaktır. Günde 5 saatinizi ayırarak 20 makale yazın bu size ayda 2.000 TL civarında para kazandıracaktır.

Genel makale yazarak webmaster sitelerinde toplu halde satmak. Biyografi, sağlık, hayvanlar alemi, ilginç bilgiler vs gibi SEO uyumlu makaleler yazarak toplu halde satabilirsiniz. Piyasayı araştırarak hangi konu makalelerin daha çok satıldığına bakın ve o tarzda makaleler yazın.

Webmaster sitelerinde iş arayarak makale yazmak. Bir çok webmaster sitelerine yazı girmekte zorlanmaktadır. Bu kişiler maaşlı olarak işçi aramaktadır. Siteye yazı yazarak ekleme yapabilir ve aylık olarak kazanç sağlayabilirsiniz.

Pasta Yaparak Ayda +2.000 TL Kazanmak

İnstagram üzerinden hesap açarak reklamınızı yapın. Yaptığınız pastaların resimlerini yükleyerek iletişim ve hakkınızda bilgi kısmını açıklamaya ekleyin. Pastayı yakın çevrenizden birilerini satmanız gerekli bu yüzden adres yazmayı unutmayın. Pastayı alacak kişi ya size gelmeli yada siz götürmelisiniz pasta bozulmamalıdır. Profesyonel bir şekilde pasta yapımını öğrenmek için belediyenin verdiği ücretsiz kurslara katılabilir ailenizin bütçesine katkıda bulunabilirsiniz. Popüler hale geldiğinizde ayda 2.000 TL’yi geçen kazançlar elde etmeye başlayacaksınız.

Yağlı Boya Tablo Yaparak Ayda +2000 TL Kazanmak

Belediyenin ücretsiz ressamlık kurslarına giderek yağlı boya üzerinde dersler aldıktan sonra bu yeteneğinizi paraya dönüştürebilirsiniz. Letgo ve İnstagram üzerinden satış yaparak ayda 2.000 TL ve daha fazlasını kazanmak mümkündür. Malzemeler hariç yeni başlayanlar tablo başına 50 TL kazanmaktadır. Bu rakam popüler olmaya başladığında tek tabloda 500 TL’ye kadar çıkmaktadır. Yıllar içinde daha büyük kitlelere ulaşarak bu rakamı tablo başına 2.000 TL kadar çıkarabilirsiniz.

Bir önceki ek iş ilanımız Yeni İş Fikirleri Blog Açarak Online Para Kazanmak başlıklı ilanımızı da okumanızı öneririz.

3 Yorumlar
 1. Ayşe diyor

  Merhaba
  Paketleme takı işleri yapılır

 2. Hilal diyor

  Grup olarak evde yapabileceğimiz her türlü iş olur.paketleme,tesbih dizme,taki yapma,davetiye katlama,mevlüt şekerleri vs…

 3. Gamze diyor

  Meraba iyi günler ek işlerden kastınız nedir acaba nasıl başvuru yapabiliriz Benim ihtiyacım. var çalışmaya ama ikiz cocukarim var ewde iş olarak yapılıyorsa benim el becerim ıyidir biraz bilgi verebilirmisiniz…?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku