Evde Ek İş Fikirleri

Evde Ek İş Çerçeve Süsleme İşi

12

Evde para kazanmak isteyenlerin adresi evde ek iş ilanları oluyor. Evde ek işveren pek çok ilan internette yayınlanıyor. İnternetten başvuru yaparak çeşitli ek işleri alabilir ve para kazanabilirsiniz. Para kazanmak için illa ki dışarı çıkmak gerekmiyor. İsteyen birçok kişi evde de para kazanabiliyor. Para kazanarak eve katkı sağlayan bayanlar olduğu gibi boş zamanlarında çeşitli işler yaparak ek para kazanan erkekler de oluyor. Özellikle bayanların ilgisini çeken ek işler evde rahatça yapılıyor. Evde oturduğunuz yerden el becerisi ile para kazanmak oldukça basittir. Bu işler arasında çerçeve süsleme işi de vardır. Çerçeve süsleyerek eğlenceli zaman geçirebilir, eve katı sağlayabilirsiniz.

evde ek iş çerçeve süsleme işi
Çerçeve süsleme işi

Çerçeve Süsleme İşi Nasıl Yapılır?

Para kazanmanın yollarını arayan pek çok kişi çerçeve süsleme işine katılıyor. Çerçeve süsleme işinde boş çerçeveler ve süsleme malzemeleri kişilere verilir. Kişiler bu malzemeleri kullanarak belirtilen şekilde süsleme yapar. Büyük şehirlerde yoğunlukta olan işlere her ilden başvuru bırakabilirsiniz. Başvuru sonunda evlere teslim edilen malzemeler alınır ve işe başlanır. Evde ek iş yapmak isteyen binlerce kişi bu işleri alarak para kazanır. Evde ek iş sayesinde aylık 1000 lira ve daha çok kazanmanız mümkün. Aylığı artırmak için günde yaptığınız çerçeve sayısını iki katına çıkarabilirsiniz. Böylece daha çok gelir elde edebilirsiniz.

Çerçeve Süsleme İşi Başvurusu

Evde çerçeve süsleme işine başlamak ve aylık para kazanmak için başvuru yapabilirsiniz. Başvuruları internetten kolayca yapabilirsiniz. İnternette çerçeve süsleme işi, evde ek iş imkanları başlıkları yer alıyor. Bu başlıklara tıklayarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvuru sırasında oturduğunuz il, ilçe, mahalle, ad soyadı gibi bilgiler isteniyor. Bu bilgileri girip hızlıca başvuru bırakabilirsiniz. Başvurular değerlendiriliyor ve uygun görülürse size dönüş sağlanıyor. Her desende çerçeve, süs ve malzeme bulunuyor.

Çerçeveleri istenilen şekilde süsleme yapmanız gerekiyor. Süsleme işleri bittikten sonra size verilen tarihte gelip adresinden alınıyor ve ücret ödeniyor. Evde ek iş avantajı sayesinde birçok kadın evde para kazanıyor. Eve katkı sağlıyor ve evde hem çocuklarına bakıyor hem de çalışıyor. Çerçeve süsleme işi her bayanın yapacağı kadar kolay bir iştir. El becerisi olan herkes yapabilir.

Evde Ek İş Çerçeve Süsleme İşi İle Ne Kadar Kazanç Sağlanır?

Evde ek iş avantajları içinde birçok iş bulunuyor. Paketleme, balon süsleme, anahtarlık yapma, askı yapma, vida paketleme, süs eşyaları hazırlama ve daha pek çok iş bayanların evde yaptığı ve para kazandığı işlerdir. Bu işleri alarak ayda ek gelir sağlayabilirsiniz. Çerçeve süsleme işi yaparak para kazanan birçok kişi vardır. En az 1000 liradan başlayan kazançlar sağlanıyor. Çerçeveleri firmanı istediği şekilde süslemeniz gerekiyor. Süsleme bittikten sonra iş teslim ediliyor ve ödeme yapılıyor.

Bir önceki ek iş ilanımız Yeni İş Fikirleri Blog Açarak Online Para Kazanmak başlıklı ilanımızı da okumanızı öneririz.

12 Yorumlar
 1. Gullu diyor

  İzmir ödemişde oturuyorum cervebiş iştıyorum

 2. Gullu diyor

  Bende çerçeve süsleme işi yanmak istyorum

 3. Ayşe diyor

  Peketleme susleme islerinde tercubeliyim daha oncede yaptim teblih dizme avize susleme bu tarz islerden cok zevk aliyorum cikta egleniyorum bana uygun gorurseniz sizlerde yardimci olurmusunz lutfen

 4. Cansu diyor

  Merhaba, eve iş imkânınız varsa ulaşmanızı rica ediyorum. İstanbul/Tuzla da ikâmet etmekteyim.

 5. Leyla diyor

  Evde çerçeve süslemesi yapmak istiyorum bu işte tecrubeliyim

 6. Şengül karaca diyor

  ek işe ihtiyacım var umarım iletişim kurabiliriz

 7. Melek Zengin diyor

  Evde ek iş yapmak istiyorum her iş olur Düzce merkezde oturuyorum

 8. Hülya diyor

  Eskişehir den evde yapabileceğim iş arıyorum

 9. Hülya diyor

  Eskişehir den evde paketleme işi yapmak istiyorum

 10. Gonca kucuk diyor

  herhangi paketleme isi yaparim yardimci olursaniz sevinirim 5 kisiyiz

 11. Çiğdem diyor

  Ankara Mamak ta ikamet ediyorum evime katkı sağlamak amacıyla bu işlere ihtiyacim var

 12. Ceyda diyor

  Evde paketleme süsleme işlerine ihtiyacım var 4 kişiyiz Ankara Mamak ta oturuyorum lütfen yardımcı olun

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku