Evde Ek İş Fikirleri

En Çok Kazandıran Ek İş İlanları

232

Evlere ek iş veren firmaların talepleri göz önünde bulundurularak sizler için seçtiğimiz en çok kazandıran ek işleri listeledik. 10 evde ek iş ilanları nı bu yazımızda kaleme aldık. Evde ek iş yapmak isteyen siz değerli okurlarımızın bu yazımızı dikkatlice okumasında fayda var.

Evde ek iş ilanları Taş Boyama İşi
Evde ek iş ilanları Taş Boyama İşi

   

10-Evde ek iş ilanları Taş Boyama İşi

Ev zevkli ve kazançlı evde ek iş listesinde yer alan evde taş boyama işi sayesinde ciddi anlamda ek kazanç elde edilebilir. Bu sayede evinizin  giderlerini kolayca karşılayabilirsiniz. Ev hanımları, öğrenciler ve hatta emekliler tarafından keyifle yapılabilir. Evde taş boyama işinde ayrıca tercihiniz doğrultusunda evinizin konforunda çalışma ekibinizi oluşturabilir ve bu sayede her ay yüksek ek kazanç elde edebilirsiniz.

Evde Taş Boyama İşi Sayesinde Ne Kadar Kazanç Sağlayabilirsiniz?

Diğer ek işlerde olduğu gibi evlere ek iş veren firmalar tarafından sizlere sunulan evde taş boyama işi sayesinde aylık 500 tl ila 800 tl aralığında ek kazanç elde edebilirsiniz. Ayrıca, evde taş boyama işini düzenli ve sürekli olarak icra ettiğinizde aylık daha fazla ek kazanç sağlayabilirsiniz.

Evde Taş Boyama İşi İçin Yapmanız Gerekenler

Evinizin konforunda taş boyama işi yapmak mı istiyorsunuz. İşte o zaman internet dünyasına giriş yapmanız gerekecek. Ek iş ilanları sunulan web siteler üzerinden evde taş boyama iş ilanlarını inceleyebilirsiniz. Firmalar ile iletişime geçebilir veya iletişim bilgilerinizi site üzerinden bırakarak firmaların sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz. Herhangi bir tecrübe gerektirmeyen evde taş boyama işini sevecek ve bu kazançlı ek işi mesleki anlamda da icra edebilirsiniz.

Evde ek iş ilanları Atkı Boncuk İşi
Evde ek iş ilanları Atkı Boncuk İşi

9-Evde ek iş ilanları Atkı Boncuk İşi

Evde atkı boncuk işi  sayesinde her ay düzenli olarak 400 tl ila 600 tl veya üzerinde ek kazanç elde edebilirsiniz. Bu sayede evinizin birçok masraflarınıı kolayca karşılayabilirsiniz. Birçok ev hanımları ve emekliler tarafından keyifle icra edilen evde atkı boncuk işi sayesinde para kazanmak mümkün. Ayrıca evinizin konforunda çalışma ekibinizi kurabilir ve bu sayede aylık olarak daha yüksek miktarda ek kazançlar elde edebilirsiniz.

Evde Atkı Boncuk İşi Nedir?

Kazançlı olması sayesinde en fazla tercih edilen evde ek iş arasında yer alır. Evde atkı boncuk işi, firmalar tarafından sizlere sipariş usulü ile sunulur. Aldığınız atkılar üzerine firmanız tarafından belirtilen ölçü ve özelliklere göre boncuk süslemeleri yapabileceğiniz ek iştir. Herhangi bir zorluğu söz konusu değildir.  Evde atkı boncuk işi sayesinde ilerleyen dönemlerde tercihiniz doğrultusunda orta düzeyli bir işletme de kurulabilir. Hem bu sayede işinizin patronu olabilirsiniz.

Evde Atkı Boncuk İşi Her İlde İcra Ediliyor

Hemen hemen her ilde icra edilen evde atkı boncuk işi yapmaya karar verdiğinizde evde ek iş ilanları siteleri üzerinden evde atkı boncuk işi veren firmalar ile iletişime geçebilir veya iletişim bilgilerinizi bırakarak evde atkı boncuk işi sunan firmaların sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

Evde ek iş ilanları Müzik Yapma İşi
Evde ek iş ilanları Müzik Yapma İşi

8-Evde ek iş ilanları Müzik Yapma İşi

Evinizin konforunda müzik işi yaparak ek kazançlar elde edebilmektesiniz. Oldukça keyifli ve kazançlı bir evde ek iş olan evde müzik yapma işi sayesinde evinizin birçok masraflarını kolayca karşılayabilir ve tercihiniz doğrultusunda evde müzik yapma işinizi mesleki olarak da icra edebilmektesiniz. Birçok internet kullanıcıları tarafından tercih edilen evde müzik yapma işi sayesinde günlük, haftalık veya aylık periyotlarda çalışma performansınıza göre ciddi anlamda ek kazanç sağlayabilmektesiniz.

Evde Müzik Yapma İşi Sayesinde Ne Kadar Miktarda Ek Kazanç Sağlanmaktadır?

Evde müzik yapma işi sayesinde aylık olarak 400 tl ila 700 tl aralığında veya üzeri ek kazanç elde edebilmektesiniz. Özellikle, bu kazançlı ek işten ciddi anlamda bir müşteri kapasitesine sahip olduğunuzda aylık olarak en az bir asgari ücret miktarınca ek kazanç elde edebilmektesiniz.

Evde Müzik Yapma İşi Yapmak İçin Yapmanız Gerekenler

Evde müzik yapmaya karar verdiğinizde internet dünyası üzerinden evde ek iş ilanları hizmeti sunan web sitelerine giriş yaparak evde müzik yapma iş ilanlarını inceleyebilir ve firma veya bireyler ile iletişime geçebilir veya da iletişim bilgilerinizi bırakarak, firma veya bireylerin size ulaşmasını sağlayabilmektesiniz. Müzik sanatı ile aranızın iyi düzeyde olması durumunda, evde müzik yapma işini mutlak olarak denemenizi tavsiye etmekteyiz.

Evde ek iş ilanları Tütü Etek Yapım İşi
Evde ek iş ilanları Tütü Etek Yapım İşi

7-Evde ek iş ilanları Tütü Etek Yapım İşi

En fazla tercih edilen evde ek iş listesinde bulunan evde tütü etek yaparak aylık olarak 600 tl ila 700 tl aralığında ek kazanç elde edebilmektesiniz. Oldukça zevkli bir ek iş olması sayesinde birçok ev hanımları tarafından tercih edilen evde tütü etek yapım işi sayesinde evinizin birçok masraflarını kolayca karşılayabilmektesiniz.

Evde Tütü Etek Yapım İşi Nedir?

Bayanlar tarafından en çok tercih edilen tütü etek modeli yapım işi veren firmalar ile iletişime geçerek evinizin konforunda sipariş usulü ile evde tütü etek işinden faydalanabilmektesiniz. Ayrıca evlerde ek iş olarak en kazançlı ek işlerden biri olan evde tütü etek yapımı işinde tercihiniz doğrultusunda günlük veya haftalık periyotlarda da kazancınızı alabilmektesiniz.

Evde Tütü Etek Yapım İşi İçin Yapmanız Gerekenler

Evde tütü etek yapım işini yapmaya karar mı verdiniz ? Ek iş ilanları sunan web sitelere giriş yaparak buradan evde tütü etek yapım işi veren firmalar ile iletişime gecebilirsiniz. Web sitesi üzerinden iletişim bilgilerinizi bırakarak, evde tütü etek yapım işi veren firmaların sizi aramasını sağlamanız yeterlidir. Evde tütü etek yapım işi oldukça basit bir ek iş sayılır. Ayrıca çalışma ekibinizi de kurabilir ve daha fazla ek kazanç elde edebilmektesiniz.

Evde ek iş ilanları Kalite Kontrol İşi
Evde ek iş ilanları Kalite Kontrol İşi

6-Evde ek iş ilanları Kalite Kontrol İşi

Evde ürün kaliteli kontrol işi sayesinde ayda 500 tl ila 700 tl aralığında ek kazanç elde edebilirsiniz. Bu sayede evde ek iş evinizin birçok masraflarını kolayca giderebilirsiniz. Başta ev hanımları ve emekliler olmak üzere birçok kategoriden bireyler tarafından icra edilir. Evde ek iş kalite kontrol işi sayesinde ayrıca evinizin konforunda çalışma grubunuzu oluşturabilir ve bu sayede daha fazla ek kazançlar elde edebilirsiniz.

Evde Kalite Kontrol İşi Nasıl Yapılır?

Evde kaliteli kontrol işi yapmak istediğinizde, internet dünyasına giriş yapılır. Evde ek iş veren firmalar ile anlaşarak evde kalite kontrol işi yapabilirsiniz. Diğer ek işlerde olduğu gibi sipariş usulü ile icra edebilirsiniz. Evde kalite kontrol iş başvurusunda ek iş ilanları sunan web siteler üzerinden iletişim bilgilerinizi bırakılır. İlgili firmaların sizi aramasını sağlayabilir veya evde kalite kontrol iş ilanı sunan firmalar ile doğrudan iletişime geçebilirsiniz.

Evde Kalite Kontrol İşi İçin Deneyim Gerekiyor Mu?

Oldukça kolay ve zevkli bir evde para kazanma işi olan evde kalite kontrol işi herhangi bir deneyim gerektirmemesi sayesinde özellikle de ev hanımları tarafından keyifle icra edilmektedir. Sizler de, evde kalite kontrol işi icra ederek her ay veya tercihiniz doğrultusunda her hafta ek kazanç elde edebilirsiniz.

Evde ek iş ilanları Vazo Süsleme İşi
Evde ek iş ilanları Vazo Süsleme İşi

5-Evde ek iş ilanları Vazo Süsleme İşi

Evde vazo süsleme işi sayesinde günlük, haftalık veya tercihiniz doğrultusunda ödeme yapılır. Kayda değer miktarda ek kazanç elde edebilir ve bu sayede evinizin birçok masraflarını kolayca karşılayabilirsiniz. Oldukça keyifli bir ek iş olması sayesinde de birçok ev hanımları tarafından tercih edilir. Ayrıca emekliler ve süsleme sanatı ile ilgilenenler tarafından icra edilen evde vazo süsleme işi sayesinde her ay düzenli bir şekilde ödeme alırsınız. 500 tl ila 1000 tl ve üzeri ek kazanç elde edebilirsiniz.

Evde Vazo Süsleme İşi İncelikleri

Diğer ek işlere oranla biraz el becerisi gerektirir. Evde vazo süsleme işi severek icra ettiğinizde kısa süreçler içerisinde bu kazançlı ek işte profesyonel bir konuma ulaşabilir. Bu sayede evde ek iş veren firmalar ile daha uzun süreçli ve güvenilir bir şekilde çalışabilirsiniz. Kazançlı olması sayesinde ayrıca tercihiniz doğrultusunda orta düzeyli bir işletme açarak da icra edilebilir. Evde vazo süsleme işinde, bu sayede aylık ciddi anlamda ek kazançlar edebilirsiniz.

Evde Vazo Süsleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde vazo süsleme işi yapmak istediğinizde evde ek iş ilanlarına bakarak evde vazo süsleme işi sunan firmalar ile iletişime geçebilir veya iletişim bilgilerinizi bırakarak firmaların sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz. Hangi ilde bulunmanızın önemi olmaksızın evde vazo süsleme işi keyifle icra edebilirsiniz.

Evde ek iş ilanları Babet Kurdela İşi
Evde ek iş ilanları Babet Kurdela İşi

4-Evde ek iş ilanları Babet Kurdela İşi

Evlere ek iş veren firmalar ile iletişime geçerek evde babet kurdela işi yapabilirsiniz. Her ay düzenli bir şekilde ek kazanç sağlayabilmektesiniz. Kolay ve eğlenceli bir ek iş olması sayesinde ev hanımları ve emekliler tarafında yapılabilir. Günlük bolca boş zamanı olanlar tarafından da tercih edilen evde babet kurdela işi sayesinde aylık 450 tl ila 900 tl aralığında en kazanç elde edebilmektesiniz.

Evde Babet Kurdela İşi Nasıl Yapabilirsiniz?

Evde babet kurdela işi yapmaya karar verdiğinizde şu adımları uygulayın. İlk olarak evde ek iş veren firmalar ile iletişime geçebilir veya iletişim bilgilerinizi ilgili siteler üzerinden bırakarak firmaların sizler ile iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.. Herhangi bir deneyim gerektirmemesi sayesinde evinizin konforunda bu ek işi icra edebilirsiniz. Evde babet kurdela işinde ayrıca çalışma ekibinizi oluşturarak da aylık daha yüksek miktarda ek kazanç sağlayabilirsiniz.

Evde Babet Kurdela İşi Hakkında Bilmeniz Gerekenler

 • Bu kazançlı ek işi sermayesiz olarak icra edebilmektesiniz.
 • Evde babet kurdela işi sayesinde evinizin tüm masraflarını kolayca karşılayabilmektesiniz.
 • Evde babe kurdela işini terciniz doğrultusunda uzun süreli olarak icra edebilmektesiniz.
 • Evde babet kurdela işini tercihiniz doğrultusunda hafta içi veya hafta sonu icra edebilmektesiniz.

Evde babet kurdela işi sayesinde günlük veya aylık kazanç sağlamak için firmalar ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

Evde ek iş ilanları Zarf Katlama İşi
Evde ek iş ilanları Zarf Katlama İşi

3-Evde ek iş ilanları Zarf Katlama İşi

Evde zarf katlama işi sayesinde günlük, haftalık veya aylık periyotta ek kazanç sağlayabilmektesiniz. Kolay ve oldukça keyifli bir ek iş olması sayesinde başta ev hanımları, emekliler ve günlük bolca zamanı bulunanlar tarafından tercih edilen evde zarf katlama ek iş sayesinde aylık 450 tl ila 500 tl aralığında ek kazanç sağlayabilir ve bu sayede evinizin birçok masraflarını kolayca karşılayabilmektesiniz.

Evde Zarf Katlama İşi Nedir?

İlgili firmalar tarafından evde zarf katlama işinde sipariş usulü ile koliler halinde aldığınız zarfları evinize ulaşır. Evinizin konforunda katlama işlemini yaparak ek kazanç elde edebileceğiniz zevkli ek işe evde zarf katlama işi adı verilmektedir. İnternet dünyasında yer alan ve ek iş ilanları sunan web siteler üzerinden iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Evde zarf katlama işi veren firmaların sizi aramasını sağlayabilirsiniz. Tercihiniz doğrultusunda evde zarf katlama işi veren firmalar ile doğrudan iletişime geçebilmektesiniz.

Evde Zarf Katlama İşi Ne Zaman Yapılabilir?

Evde zarf katlama işini evinizin konforunda tek başınıza veya çalışma ekibiniz ile icra edebilmektesiniz. Ayrıca, çalışma saatlerini de siz belirleyebilirsiniz. Evde zarf katlama işini tercihiniz doğrultusunda hafta içi veya hafta sonu veya haftanın 7 günü icra edebilmektesiniz. Kazançlı ek işlerden olan ve herhangi bir deneyim gerektirmeyen evde zarf katlama işini denemenizi önermekteyiz.

Evde ek iş ilanları Ayakkabı Boncuk İşi
Evde ek iş ilanları Ayakkabı Boncuk İşi

2-Evde ek iş ilanları Ayakkabı Boncuk İşi

Evde ayakkabı boncuk işi sayesinde evinizin konforunda her ay düzenli bir biçimde ciddi anlamda ek kazanç elde edebilirsiniz. Kolay ve zevkli bir evde ek iş olması sayesinde birçok ev hanımları, emekliler ve öğrenciler tarafından tercih edilir. Evde ayakkabı boncuk işi sayesinde evinizin birçok masraflarını karşılayabilirsiniz. Tercihiniz doğrultusunda evde ayakkabı boncuk işi sayesinde ilerleyen dönemlerde orta düzeyli bir işletme kurarak bu kazançlı ek iş mesleki anlamda da icra edebilirsiniz.

Evde Ayakkabı Boncuk İşi Sayesinde Ne Kadar Kazanç Sağlayabilirsiniz?

Çalışma performansınıza göre evde ek iş ayakkabı boncuk işi sayesinde aylık olarak 600 tl ila 800 tl aralığında ek kazançlar elde edebilirsiniz. Hemen hemen tüm illerimizde ve hatta ilçelerimizde icra edilen evde ayakkabı boncuk işi sayesinde ayrıca tercihiniz doğrultusunda evinizin rahatlığında çalışma ekibinizi de kurabilirsiniz. Bu sayede her ay asgari ücret miktarından daha yüksek miktarda ek kazanç elde edebilirsiniz.

Evde Ayakkabı Boncuk İşi Yapmak İstediğinizde Yapmanız Gerekenler

Evde ayakkabı boncuk işi yapmaya karar verdiğinizde evlere ek iş veren firmalar ile iletişime geçebilir. Ek iş ilanları sunulan web siteler üzerinden iletişim bilgilerinizi bırakarak, evde ayakkabı boncuk işi veren firmaların sizi aramasını sağlayabilirsiniz. Biraz el becerisi gerektiren evde ayakkabı boncuk işinden faydalanmanızı tavsiye ederiz.

Evde ek iş ilanları Gül Yapma İşi
Evde ek iş ilanları Gül Yapma İşi

1-Evde ek iş ilanları Gül Yapma İşi

Evinizin konforunda evde gül yaparak ek kazançlar elde etmek ister misiniz? Birçok ev hanımları tarafından keyifle tercih edilen evde gül yapma işi sayesinde evinizin birçok masraflarını karşılamaktadır. Evde ek iş veren firmalar sayesinde her ay en az 300 tl ve üzeri ek kazanç elde edebilirsiniz. Oldukça kolay ve zevkli bir ek iş olan evde gül yapma işinde ayrıca arkadaşlarınızdan veya komşularınızdan da yardım alabilirsiniz. Bir çalışma grubunuzu da oluşturabilir ve bu sayede daha fazla miktarda ek kazanç elde edebilirsiniz.

Evde Gül Yapma İşi Nasıl Yapılmaktadır?

Herhangi bir deneyim gerektirmeyen evde gül yapma işi yapmaya karar mı verdiniz? İnternet dünyasında yer alan ek iş ilanları hizmeti sunan web sitelerine giriş yaparak evde gül yapma işi ilanlarına bakabilirsiniz. Buradan iletişim bilgilerinizi bırakabilir veya ilgili firmalar ile doğrudan iletişime geçebilmektesiniz.

Bu aşamadan sonrasında, firmanız sizi arayarak evde gül yapımı işi hakkında, ücret bilgisi ve merak ettiğiniz diğer ayrıntılar hakkında bilgi sunar. Sonra, ev adresinize günlük veya tercihiniz doğrultusunda haftalık periyotta gül keseleme, gül paketleme gibi evde gül yapma siparişi sunmaktadır. Teslim aldığınız siparişlerinizi belirtilen süreçte firmaya teslim edilir. Günlük veya tercihiniz doğrultusunda haftalık olarak ödemenizi alabilmektesiniz. Evde gül yapma işini sizlere tavsiye edebilmekteyiz.

Ayrıca Evde Ek iş Düğme Paketleme işini de inceleyerek kendinize uygun işlere ulaşabilirsiniz.

Bir önceki ek iş ilanımız Yeni İş Fikirleri Blog Açarak Online Para Kazanmak başlıklı ilanımızı da okumanızı öneririz.

232 Yorumlar
 1. Kubra diyor

  Zarf katlama isi yapmak istiyorumm

 2. aysel diyor

  ist tuzla daa oturuyoruz 3 kisiyiz evde is is istyoruz

 3. turgut diyor

  ist tuzlada evde yaplacak bir i istiyorum yardmc olurmusunuz

 4. serra diyor

  Evde paketleme isi istiyorum yer Ankara

 5. Sedef diyor

  Evde zarf katlama işine gitmek istiyorum.

 6. Bahriye Kandemir diyor

  Merhabalar. Başakşehir 4. Etap da ikamet ediyorum. Ek gelir olarak evde her türlü paketleme işi yapmak istiyorum. Daha önce gıda sektöründe paketleme bölümünde 4 yıl çalıştım. Elim yatkındır. Dönüş sağlarsanız çok mutlu olurum. Teşekkürler 🙏🏻

 7. Aynur diyor

  Merhaba ev hanımıyım 2 yaşında kızım var kiracıyim ellimden her işi gelir bu iş ihtiyacım var lütfen acil düşün yaparbilirmisiniz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku