Evde Ek İş Fikirleri

Evde Kalem Montajı İşi

25

Günümüz koşullarında artık evde ek işler de yapılmaktadır. Eğer sizlerde yapmak için evde ek iş arıyorsanız tam size uygun bir iş ; evde kalem montajı yapmak. Evde kalem montajı işi sadece bayanların değil boş zamanlarını para kazanmak için değerlendirmek isteyen erkeklerin ve öğrencilerinde rahatlıkla yapabilecekleri bu ek iş sayesinde aile bütçenize maddi olarak katkıda bulunabilirsiniz. Yakınlarınız veya arkadaşlarınız ile toplanarak evde kalem montajı işinden güzel gelirler elde edebilirsiniz. Eğer kalabalık bir halde yaparsanız bu kalem montajı işini daha fazla kazanç elde etmiş olursunuz ve ayrıca çok zevkli bir iş olduğu için sıkılmadan da işinizi bitirirsiniz.

Evde Ek İş Kalem Montajı İşi Yaparak Ek Gelir Elde Etmek
Evde Ek İş Kalem Montajı İşi Yaparak Ek Gelir Elde Etmek

Evde Kalem Montajı İşi Zor Mudur?

Sizden istenen sadece gönderilen parça halindeki kalemleri birleştirmektir ve birleştirme sayesinde para kazanacaksınız. Bu parçalı üretilen kalemler evlere ek iş olarak verilerek bir çok kişi bu sayede evlerinden bu işi yaparak para kazanmaktadır. Kalemler insanlar için çok önemlidir. Okul gibi birçok yerde kalem kullanılır. Eğer evde kalem montajı işini yapmaya karar verdiyseniz size gereken en önemli şey bu işi veren firmalar ile görüşmeniz olacaktır. Özellikle firma ile anlaşma yaptığınız zaman size lazım olacak bütün araç ve gereçler firma tarafından size teslim edilecektir. Zaten firma kalem montajı işinde ne yapmanız gerektiğini size anlatacak ve ona göre hazırlanmasını isteyecektir. Yani ne kadar kelem montajı işini yaparsanız o kadar çok kazanç elde edersiniz. Bunun için sizlerde evde bir grup oluşturarak yaparsanız işiniz çabuk biter ve daha çok paralar kazanırsınız.

Evde Yapılan Kalem Montajı İşi İçin Nerelere Başvurulmalıdır?

Diğer evde yapılan para kazanma yöntemleri gibi bu yöntem ile de kazanacağınız para tutarı size bağlıdır. Yani ne kadar kalabalık bir halde yaparsanız o kadar çok kalem montajı işi yaparsınız. Özellikle bu işi yapmanız için elinizin hızı olması ve bu işe ne kadar zaman ayarlamanız gibi durumlar değişiklik gösterebilir. Kalem montajı işini veren firmalar özellikle bu işi çokça verirler. Yani toplu halde size parçalı kalemler getirirler. Ödemeleri ise ya tane hesabı ya da paket hesabı olarak yaparlar. Eğer sizde isterseniz ödemelerinizi ya aylık olarak veya da haftalık olarak alabilirsiniz. Kalem montajı evde iş olarak yapılabilecek en iyi işler arasında yer almaktadır.

Bir önceki ek iş ilanımız Yeni İş Fikirleri Blog Açarak Online Para Kazanmak başlıklı ilanımızı da okumanızı öneririz.

25 Yorumlar
 1. Rabia GARİP diyor

  Merhaba evde ek is icin kalem montajlama isini yappabilirim. Bana geri donerseniz cok sevinirim.

 2. Neslihan diyor

  İyi akşamlar, öğrenciyim paketleme işine ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim.

 3. Yesim Taskaldiran diyor

  Bu isi yapmak istiyorum ankarada yasiyorum 6 kisilik bi ekibim var

 4. Hatice diyor

  Sivas merkezde oturuyorum evde kalem isi yapmak istiyorum

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku