Evde Ek İş Fikirleri

Evde Karton Çerçeve İşi Yaparak Ek Gelir Elde Etmek

1

Evde ek iş yaparak gelir elde etmek hemen hemen birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Çünkü evde ek iş yapmak kişilere daha rahat ve kolay gelmektedir. Emir almadan kendi planları doğrultusunda çalışan kişi daha verimli bir çalışan olur. Evde ek işler arasında bir çok seçenek yer alır. Bunlardan bir tanesi de evde yapılan karton çerçeveler olmaktadır. Bu çerçeveler resim çerçevesi olarak kullanılmakla birlikte, süslerinden dolayı evde kullanılan köşede de ayrı bir görsellik kazandırırlar.

Evde Ek İş Kartondan Çerçeve Yaparak Ek Gelir Elde Etmek
Evde Kartondan Çerçeve Yaparak Ek Gelir Elde Etmek

Evde Kartondan Çerçeve Yapımı İçin Neler Gereklidir?

Evde yapılacak karton çerçeve ticarete dönüştürülecek ise biraz el becerisi gerektirecektir. Bazı katlama ve şekil verme sanatlarını iyi kavramak bu işin püf noktası olur. Gerekli malzemeler bir çok kişinin evinde de yer alan kolay malzemeler olmaktadır. Fakat çok sayıda ve süslü çerçeveler, özelikle ticarete dönüştürülecek ürünler meydana getirmek için bir kaç süsleme malzemesi de gerekli olacaktır.

Başta makas, düğme, renkli kartonlar yada mukavva kağıtları, isteğe göre de bir kaç süsleme malzemesi kartondan çerçeve için yeterli olacaktır. İnternet ortamında da çok sayıda kartondan çerçevenin nasıl yapıldığını anlatan videolar yer almaktadır. İlk olarak kullanılacak renkli kartonlar ayrılır. Çerçeve ölçüsü belirlenir. Bu kartondan kalın ve dayanıklı bir çerçeve kalıbı hazırlanır. Ardından karton çerçeveye süsleme yapılır. Evde kartondan çerçeve yaparak para kazanacak kişilerin işi biraz daha büyütmesi ve değişik fikirlerle süsleme sanatlarına yer vermesi gerekebilir.

Evde Karton Çerçeve Yaparak Para Kazanmak İçin Reklam Verin

Yaptığı işi genişletmek isteyen kimseler ilk olarak belli bir miktar malzeme de harcayarak birden fazla örnek ürünler çıkarmalıdır. Bu ürünler arasından yeterli fotoğraf çekimi yapılarak internet ortamında reklam sağlanabilir. Bu iş için ciddi oranda sipariş almaya yarayan bir yöntem bu tür reklamlar olmaktadır. Artık instagram siteleri üzerinden bile bu satışlar yapılmaktadır. Satışların artması için yine örnek ürünler çoğaltılmalıdır. Ürünleri zamanla kişiselleştirmek ve şık baskı süslemeleri yapmak sipariş almaya olumlu etkiler sağlar. Her bölgeye erişim sağlanarak sipariş alınması para kazanmak için iyi bir yol olur.

Bir önceki ek iş ilanımız Yeni İş Fikirleri Blog Açarak Online Para Kazanmak başlıklı ilanımızı da okumanızı öneririz.

1 yorum
  1. Eftalya diyor

    Denizli yardımcı olursanız sevinirim tüm gün ayirabilirim ekip kurabilirim şimdiden çok teşekkür ederim

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku