Evde Ek İş Fikirleri

Evde Kartvizit Paketleme İşi

5

Harcamaların artması ve kira veya alışverişteki fiyatların arması nedeniyle özellikle evde tek kişi çalışıyorsa insanlar ek iş bulma yoluna başvurmaktadır. İş saatlerinin dışında bir başka işte çalışmanın yanında insanlar evlerinde kibrit kutusu yapma, doğal temizlik maddesi yapma, şekerleme paketleme, otellerin müşterilerine verdiği ürünleri paketleme gibi ek işler de yapmaktadır. Özellikle bayan müşteriler evde ek iş hizmetlerini seçme yoluna gitmektedirler. İnternet üzerinde bu şekilde para kazanmayla ilgili birçok fikir ve işverenler tarafından verilen iş ilanları bulunmaktadır. Bu işlerden biri de evde kartvizit paketleme işidir. Sürekli yapanlar için iyi bir kazanç getirisi bulunmaktadır.

Evde Ek İş Kartvizit Paketleyerek Ek Gelir Elde Etmek
Evde Kartvizit Paketleyerek Ek Gelir Elde Etmek

Kartvizit Paketleme İşi Nasıl Yapılır ?

Evde yapılan diğer işlere göre daha zahmetli olan kartvizit paketleme işini, kartvizit bastıran firmaların size kartvizit getirmesi ile yapılır. Bu kartvizitler, yüzer, iki yüz ellişer veya beş yüzer sayılar halinde paketlenir. Bu şekilde kartvizitler tek tek sayıldığı için çalışanlar açısından bu iş yorucu sayılabilir.

Evde Kartvizit Paketleme İşi Nereden Bulunur?

Kartvizit paketleme işi için tanıdığınız veya yakınınızda bulunan matbaalara giderek bu işi yapmak istediğinizi söyleyebilirsiniz. Matbaaların size haftalık olarak vereceği belirli sayılardaki kartvizitler sayesinde ayda bin – bin iki yüz TL kazanç sağlayabilirsiniz.

Kartvizitleri bulabileceğiniz bir diğer yol ise kartvizit paket yaptırmak isteyen firmaları bulmaktır. Bunun için de tanıdığınız matbaalara veya bu işi yapan kişilere kartvizit işi yaptıran firmaları sorabilirsiniz. Ya da internet üzerinden bu şekilde evlere iş veren firmaları bulabilirsiniz. Bu firmaların iletişim numaralarını arayarak anlaşma yapabilirsiniz. Bu firmalar kartvizitleri evinize kadar getirir ve işlemi tamamladığınızda yine evinize gelip paketleri teslim alırlar. Ayrıca firmalar kartvizitlerin yanında size paketlemede kullanacağınız diğer malzemeleri de vermektedir. Bu sayede bu işi yaparken hiçbir şekilde masraf yapmamış olursunuz.

Evde Kartvizit Paketleme İşi Sürekli Bir İş Midir?

Kartvizitler firmaların reklam yaparken veya başka firma ve müşterilerine yaptıkları ziyaretlerinde dağıttıkları malzemeler olduğu için sürekli ihtiyaç duyulan bir reklam malzemesidir. Firmalar matbaalarda bastırdıkları kartvizitleri paket yaptırmak için sürekli çalışanlara ihtiyaç duymaktadırlar. Reklam sektörü bitmediği sürece bu sektör de bitmeyecektir.

Bir önceki ek iş ilanımız Ek iş Galoş Paketleme başlıklı ilanımızı da okumanızı öneririz.

5 Yorumlar
 1. Orhan bekar diyor

  Merhabalar Bende evde yapabileceğim bir iş arıyorum teşekkürler.

  1. admin diyor

   Merhaba Orhan bekar

   Sitemizde ki evde paketleme işi önerilerini değerlendirebilirsiniz.

 2. Eftalya diyor

  Denizli yardımcı olursanız sevinirim tüm gün ayirabilirim

  1. admin diyor

   Merhaba Eftalya

   Sitemizde bulunan evde paketleme işi önerilerini değerlendirebilirsiniz.

 3. Yadiger Gürkan diyor

  Evde yapabilecegim iş arıyorum iki tane çocuğum var ve okul ihtiyaclari için iş yapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku