Evde Ek İş Fikirleri

Evde Taş Boyama İşi

27

Pek çok insan gelirinin yetersiz olmasından kaynaklı geçim sıkıntısından muzdariptir. Hal böyle olunca da ek gelir arayışı olması muhakkaktır. Ancak başta ev hanımları olmak üzere pek çok kişinin ek bir işte çalışmak için vakti yoktur. Ne de olsa çalışan kimseler sabahtan akşama kadar dışarıda bulunmakta ve ikinci bir iş ile uğraşmak adına vakti olmadığından böyle bir arayışa cevap bulamamaktadır.

Evde ek iş Taş Boyama Yaparak Para Kazanmak
Evde ek iş Taş Boyama Yaparak Para Kazanmak

Keza ev hanımları da çalışmak adına çocuklarını bırakamamakta ya da ev işlerini uzun süre başıboş bırakmayı istememektedir. Ancak evde yapılabilecek ek işler tüm bu sorunları ortadan kaldıracak türdendir. Şöyle ki, ev hanımları ya da akşamları yeteri kadar boş vakti olup ek gelir elde etmek isteyenler evde ek iş yaparak bu arzularını gerçekleştirebilirler. İşte bu ek işlerden bir tanesi de evde taş boyama işidir. Üstelik evde taş boyama işi son derece karlı olabileceği gibi keyifli de bir iştir. Bu sayede hem boş zamanları hoşça değerlendirmek hem de makul miktarda paralar kazanmak mümkün olacaktır.

Taşlar Nasıl Boyanmalıdır ve Malzemeler Nasıl Temin Edilir?

Evde taş boyama işini ortaya çıkaran asıl önemli husus turistik eşyalara olan ilgidir. Hal böyle olunca boyanacak olan taşların da yörenin kültürünü yansıtması ya da en azından estetik zevke sahip bir şekilde boyanması lazımdır. Buna ek olarak boyanacak olan taşlar ve taş boyamada kullanılacak olan boyalar da taş boyama işi veren firmalar tarafından temin edilecektir. Bu sayede evde taş boyama işi için herhangi bir sermayenin gerekli olmadığını anlamak son derece kolaydır.

Taş Boyama İşinde Emek Sahibinden Beklenen Nedir?

Evde taş boyama işinde emek sahibinden beklenen belki de yegane şey taşların gerektiği şekilde özenin gösterilmesi suretiyle boyanması ve ya vaktinde ya da vakit henüz dolmadan teslim edilmesidir. Normal şartlar altında teslimat ücreti firma tarafından ödenecek ve emek sahibinden herhangi bir şey talep edilmesi söz konusu olmayacaktır. Buna ek olarak emek sahibi işini layıkıyla yaparak zamanında teslim ederse alacağı ücret de sonraki işlerinde artacak ve firma taş boyama işlerinde aynı emek sahibi ile anlaşma sağlamak isteyecektir.

Evde Taş Boyama İşi Nasıl Bulunur?

Evde taş boyama işini bulmak çok da zor değildir. Bunun için internette birtakım forum ve blog benzeri siteler yer alır. Bu sitelerde ilgili iş hakkında yazılmış olan yazıların altına emek sahibi adını ve iletişim bilgilerini bırakarak iş talebinde bulunmuş olur. Şayet evlere taş boyama işi gönderme arayışında olan bir firma tarafından bu bilgiler görünür ise emek sahibi ile iletişime geçilecek ve şartlarda anlaşılması halinde mutabakat sağlanacaktır. Nihayetinde bilinmesi gerekir ki evde taş boyama işi en çok kazandıran ek işler arasında yer almaktadır.

Bir önceki ek iş ilanımız Yeni İş Fikirleri Blog Açarak Online Para Kazanmak başlıklı ilanımızı da okumanızı öneririz.

27 Yorumlar
 1. Nagihan Işıkdemir diyor

  Hobi amaçlı 8 yıllık resim ve yağlı boya geçmişine sahibim. Boyamayı seviyorum Ataşehir de oturuyorum ayrıntılı bilgi almak isterim.

 2. Sehriban diyor

  Bende çok severek yaparım bu işi gerçekten iletişime geçerseniz mutlu olcam şimdiden teşekkürler

 3. Hanife diyor

  Acil işe ihtiyacım var titizlikle yapabilirim verilen işi dönerseniz memnun olurum05053102852

 4. Hatice diyor

  Tas boyama işi veya paketleme işi arıyorum üniversite işletme mezunuyum evde çalışıp gelir sağlamak istiyorum lütfen en kısa zamanda bana döner iseniz çok sevinirim.simdiden tesekkurlet

 5. Elif diyor

  İsmim Elif Bende boyama sertifikası var …el becerim var bana dönüş yaparsanız sevinirim..mersinde yaşıyorum

 6. Rabia diyor

  Hobi olarak taş boyama yapıyorum bunu değerlendirmek kazanca dönüştürmek istiyorum.ilgilenen olursa lütfen dönüş yapın

 7. Rabia diyor

  Hobi olarak taş boyama yapıyorum bunu değerlendirmek kazanca dönüştürmek istiyorum.ilgilenenler dönüş yapabilir

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku