Evde Ek İş Fikirleri

Evden İpten bebek yapımı işi

3

Sadece evden çalışarak para kazanmak pek çok kişinin adeta hayallerini süsleyen bir şeydir. ipten bebek yapımı işi yapmak isteyen bir çok ev hanımı var. Ne de olsa ekonomik şartlar zorlaştığından dolayı pek çok kişiye maaşı yetersiz gelir. Bunun yanı sıra ev hanımları da kendilerine ait bir gelirlerinin olmadığından ve ekonomik hayata dahil olamadıklarından yakınırlar. Ne de olsa çocukların ya da evdeki onlarca işin bırakılarak gün boyu bir işte çalışılması Türk sosyolojik yapısı da göz önüne alındığı zaman pek mümkün olmayacaktır. Ancak evlere ek işveren pek çok firma mevcuttur.

Evde Ek İş İlanları ipten bebek yapımı işi
Evde Ek İş İlanları ipten bebek yapımı işi

Bu firmalar ihtiyaçları doğrultusunda birtakım üretim alanları belirlerler. Bu üretimleri sanayi marifeti ile gerçekleştirmek hem çok zaman alacak hem de çok masraflı olacaktır. İşte bu nedenle firmalar doğrudan doğruya insan emeğinden yana tercihlerini kullanırlar. İşte ipten bebek yapımı işi de bunlardan bir tanesidir. Bilhassa el becerileri kuvvetli olan kadınlar ipten bebek yapmak suretiyle ek gelir elde etmek fırsatı yakalayabilirler.

ipten bebek yapımı işi için Malzeme Nereden Temin Edilebilir?

İpten bebek yapmak için gerekli olan her türlü malzeme aksi kararlaştırılmadığı sürece firma tarafından çuvallar ile emek sahiplerine gönderilecektir. Bunun haricinde herhangi bir sermaye yatırımına lüzum yoktur. İş bittikten sonra ise aynı şekilde hazırlanmış olan ipten bebekler firmaya çuvallar ile teslime edilecektir. Ancak bu noktada meydana getirilmiş olan ürünlerin zamanında teslim edilmesi çok büyük önem taşımaktadır. Buna ek olarak ipten bebeklerin hazırlanması için el becerisine ve sabra da ciddi ölçüde ihtiyaç vardır. Yoksa el becerisi olmayan ve sabırsız olan bir kimsenin bu işten herhangi bir ek gelir elde etmesi pek de mümkün olmayacaktır.

İpten Bebek Yapımında Kaç Kişi Çalışılabilir?

İpten bebek yapımı için çalışabilecek olan kişi sayısında herhangi bir sınırlama söz konusu değildir. Şöyle ki, bu işten kazanılacak olan para genelde tane hesabına göre firma tarafından belirlenecektir. Bundan dolayı da ne kadar çok sayıda bebek imal edilecek olur ise elde edilen ek gelir de aynı ölçüde fazla olacaktır. Bundan dolayı da evlerde el becerisi olan herkes aynı anda bu üretimi gerçekleştirebilecektir. Firmanın alakadar olduğu yegane konu mamullerin istediği gibi eline geçmiş ve zamanında teslim edilmiş olmasıdır.

İpten Bebek Yapımı İşi Nasıl Bulunur?

İpten bebek yapımı işi bulmak için genel olarak sanal alemden yani internetten istifade edilmesi lazımdır. Şöyle ki, bu iş için internete ilan veren çok sayıda firma vardır. Bu firmaların ilanda yer verdiği usule uygun bir başvuru ile iş talebinde bulunmak mümkün olacaktır. Buna ek olarak çeşitli forum ve blog sitelerinde de bu işin izah edildiği konuların altına emek sahipleri yorum olarak iş taleplerini ve iletişim bilgilerini bırakabilirler. Firmalar pek çok zaman bunları da dikkate alır.

Bir önceki ek iş ilanımız Yeni İş Fikirleri Blog Açarak Online Para Kazanmak başlıklı ilanımızı da okumanızı öneririz.

3 Yorumlar
  1. Meliha KESKİN diyor

    Trabzon meydanda yaşıyorum. Ben de yapmak istiyorum.

  2. Esra diyor

    Ankara Çankaya

  3. Nurcan diyor

    Merhaba bende evde ek iş arıyorum yardımcı olursanız sevinirim

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku