Evde Ek İş Fikirleri

Evde Ek İş İlanları : Kese Kağıdı Yapımı İşi

2

Kese kağıtları hemen hemen pek çok firmanın ihtiyaç duyduğu ürünler arasında yer alır. İşte bundan dolayı pek çok firma çok sayıda evde kese kağıdı işi ya da kese kağıdından imal edilmiş poşete ihtiyaç duymaktadır. Ancak bu poşetleri fabrikasyon yolu ile üretmek son derece zor olacaktır. Hal böyle olunca da firmalar poşet üretimi için evlerde çalışan emek sahiplerini tercih etmektedirler. Şöyle ki, bu durumda hem firmalar çok daha ekonomik yollardan kese kağıdı ihtiyaçlarını karşılayacak hem de emek sahipleri bundan ek gelir elde edebilecektir. Bunun yanı sıra emek sahiplerine ihtiyaç duydukları her türlü malzeme koliler ya da çuvallar vasıtası ile evlerine dek gönderilecektir. Bundan dolayı herhangi bir sermaye ya da buna benzer birikime ihtiyaç duyulması söz konusu olmayacaktır.

Evde Ek İş İlanları Kese Kağıdı Yapımı İşi
Evde Ek İş İlanları Kese Kağıdı Yapımı İşi1

Kese Kağıdı Yapım İşi Nasıl Bulunur?

Kese kağıdı yapım işi ile ilgili internette çeşitli forum siteleri ve bloglarda tanıtım yazıları yer alır. Bu tanıtım yazılarında iş anlatıldıktan sonra bu işi talep edenlerin firma ile irtibat kurulmasına yönelik iletişim bilgilerinin emek sahiplerince bırakılması istenir. Bu bilgiler ışığında işçi arayan firmalar da emek sahipleri ile iletişime geçecek ve uygun görülürse malzemeler gönderilecektir. Malzemeler geldikten sonra firma tarafından öngörülmüş ya da anlaşılmış olan bir zamanda kese kağıtlarının teslim edilmesi lazımdır. Bu noktada emek sahibinin ne teslimat aşamasında ya da malzemeleri teslim alırken herhangi bir kargo ücreti ve buna benzer külfeti altına girmesi gerekmez.

Kese Kağıdı Yapımı İşinden Ne Kadar Gelir Elde Etmek Mümkündür?

Evlere ek iş veren firmaların belki de en çok ihtiyaç duyduğu malzemelerden bir tanesi kese kağıdıdır. Bundan dolayı bu noktada emek sahiplerine arzu ettikleri kadar kese kağıdı gönderilebilecektir. Emek sahipleri de bireysel çalışmak zorunda olmadıklarından ötürü evdeki hemen herkesin aynı anda kese kağıdı yapım işine katılması ile belirli bir zamanın sonunda çok ciddi meblağların elde edilmesi söz konusu olabilecektir. Buna ek olarak kese kağıdı yapım işi ciddi oranda herhangi bir el becerisi gerektiren bir iş olmadığı için pek çok kişi tarafından hiç zorlanmadan yapılabilecektir.

Evde Kese Kağıdı Yapma İşinin Farklı Türleri de Var mı?

Evde kese kağıdı yapımı işi sadece kağıdın katlanması ve buna benzer işlemlerin uygulanması sonucu bir kese kağıdı meydana getirilmesinden ibaret değil. Ne de olsa kese kağıdı pek çok firma tarafından poşet olarak da kullanılıyor. Hal böyle olunca da evde kese kağıdı yapımı işi veren firmalar kimi zaman bu kese kağıtlarından imal edilen torbalara saplarının geçirilmesini de isteyebiliyor. Bu işlemde de malzemeler kese kağıdı yapımında olduğu gibi yine firma tarafından temin ediliyor ve emek sahibinin adresine dek gönderimi sağlanıyor.

Bir önceki ek iş ilanımız Yeni İş Fikirleri Blog Açarak Online Para Kazanmak başlıklı ilanımızı da okumanızı öneririz.

2 Yorumlar
  1. Kadriye diyor

    Mersin mezitlide oturuyorum kese kagidi yapmak istiyorum

  2. hülya bahar diyor

    bende evde iş istiyorum paketleme elim yatkındır yardımcı olursanız geti dönüş yaparsaniz sevinirim

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku