Evde Ek İş Fikirleri

Evde Ek İş : Rüzgar Gülü Yapımı

5

Ekonomik şartların günden güne zorlaşması sonucu kadınların da iş hayatına katılması ve ek gelir elde etmesi zorunlu hale gelmiştir. Nitekim kadınlar halihazırda ekonomik hayatın bir parçası olmalarına rağmen genellikle çocuğu ile ilgilenme ya da ev işleri gerekçesiyle çalışmak için yeteri kadar vakit bulamamaktadır. Ancak evde yapılan ek işler, bilhassa evde rüzgar gülü yapımı işi pek çok kadının bu talihine dur demeyi başarmış ve geçim sıkıntısı içerisinde bulunan ailelere adeta umut kapısı olmuştur.

Evde Ek İş İlanları Rüzgar Gülü Yapımı İşi
Evde Ek İş İlanları Rüzgar Gülü Yapımı İşi

Rüzgar gülü 12 işi yapan ev hanımlarının herhangi bir şekilde çocuklarını birilerine emanet etme ya da uzun süreli evden uzak kalma durumu söz konusu olmayacaktır. Hatta tüm bunlara ek olarak rüzgar gülü yapımı için işe gitmek üzere yol masrafı ya da herhangi bir sermaye gerekliliği de söz konusu değildir.

Malzemeler Nasıl Temin Edilir?

Rüzgar gülü yapımı için gerekli olan malzemelerin emek sahibi tarafından ayrıca temin edilmesine lüzum yoktur. Ne de olsa tüm gereken malzemeler iş bakımından anlaşılmış olan firmaca temin edilecek ve emek sahibinin evine dek teslim edilecektir. Emek sahibi de yalnızca vaktini ve el becerisini ayırmak suretiyle rüzgar güllerini meydana getirecek ve kendisine firma tarafından tanınmış olan süre tamamlanmadan evvel teslim edecektir. Buna ek olarak emek sahibi tek başına çalışmak zorunda değildir. Pekala evde yaşayan insanlarla beraber de bu işi icra etmek mümkündür. Hatta bu sayede çok kolay bir şekilde elde edilen gelirin artması sağlanabilecektir.

Evde Rüzgar Gülü Yaparak Ne Kadar Kazanılır?

Evde rüzgar gülü yapımı işinde elde edilecek olan gelir meydana getirilmiş olan mamul ile paralellik gösterecektir. Şöyle ki, rüzgar gülü imalatı ile meşgul olan bir kimseye ödenecek olan ücret aksi belirtilmedikçe ve yaygın olan uygulamaya bakıldığı vakit tane üzerinden hesaplanacaktır. Hal böyle olunca da ortaya çıkarılan rüzgar gülü sayısı ne kadar fazla olur ise kazanılan para da buna paralel olarak artacaktır. Nihayetinde elde edilen gelir verimli bir çalışma gerçekleştirildiği takdirde neredeyse bir asgari ücret kadar olacaktır. Yol ya da yemek gibi ek masrafların söz konusu olmadığı da göz önünde bulundurulduğu zaman evde rüzgar gülü yapımı işinin son derece karlı bir iş olduğuna dair en ufak bir şüphe sahi yoktur.

Evde Rüzgar Gülü Yapımı İşi İçin Nereye Başvurulur?

Evde rüzgar gülü yapımı işi bulmak için pek çok kanala başvurulması mümkündür. Bunlardan bir tanesi de internette işçi arayan firmaların vermiş olduğu ilanlardır. Çeşitli iş bulma sitelerinde evde rüzgar gülü yapımı için emekçi talep eden firmalar iletişim bilgilerini bırakacak ve emek sahiplerinin kendilerine uygun bulması halinde başvurmalarını isteyeceklerdir. Emek sahipleri de bu ilanlara başvurmak suretiyle iş talebinde bulunabileceklerdir.

Bir önceki ek iş ilanımız Yeni İş Fikirleri Blog Açarak Online Para Kazanmak başlıklı ilanımızı da okumanızı öneririz.

5 Yorumlar
 1. Gökçe diyor

  İstanbul bahçelievler soğanlı da oturuyorum .Evde 5 kişiyiz.rüzgar gülü yapmayı çok istiyorum

 2. ferhat demrci diyor

  karabalık bir ekiple her türlü el işi hizmeti verilir 7/24 05366370334

 3. gül akyol diyor

  adana seyhan rüzgar gülü yapımına talibim cevap verirseniz sevinirim

 4. Burcu yılmaz diyor

  Merhaba evde ek iş yaomak istiyorum çalışmaya ihtiyacım var dönüşünüÜ rica ediyorum

 5. mürüvvet yıldırır diyor

  merhaba ben evde rüzgar gülü yapımını istiyorum çok ihtiyacım var lütfen ger dönüş yaparsanız sevinirim başka bi işte olur farketmez ne olsa yaparım lütfen yardımcı olun lütfen

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku