Evde Ek İş Fikirleri

Evde Yapılan Ek İşler Türkiye Geneli

8

Ek gelir elde etmek amacı ile birçok kişi tarafından evde ek iş imkanı aranmaktadır. Evde oturarak herhangi bir deneyim sahibi olmada el becerileri ile kazanç sağlayarak aile bütçesine katkı sağlamak mümkün hale gelmiştir. Birçok farklı fabrika iş yapmak isteyen kişiler ile iletişime geçerek kazanç kapısı olmaktadır. Gerekli şartların sağlanması ile kolay bir şekilde para kazanmanız mümkün olmaktadır. Bu kapsamda farklı fabrika evde yapılması için kolay iş teklifleri sunmaktadır. Ev ortamında yapacağınız bu iş ile aylık olarak 1.000 TL gibi bir para kazanmanız mümkün olmaktadır. Hiçbir kayıp yaşamadan başlayacağınız iş ile tecrübe kazanarak daha fazla kazanmaya başlayabilirsiniz. Bu sayede daha rahat şarlar içinde yaşamınızı sürdürme imkanı sağlayabilirsiniz. Fabrikadan evlere iş veren yerler ülkemizde hemen hemen her şehirde karşımıza çıkmaktadır.

Evde ek iş
Evde Yapılan Ek İşler Türkiye Geneli Ve İş Veren Fabrikalar

Evde yapabileceğiniz çok çeşitli işler bulunmaktadır. Bunun için firmaların sizinle iletişim kurarak şartlarınıza bağlı olarak iş önerimi sağlaması gerekiyor. Evde birçok farklı ihtiyaç malzemelerini paketleme işi yapabilirsiniz. Kategori olarak çok geniş bir yelpazeye sahip olan paketleme işi kolay ve basit bir yöntemdir. Ev ortamında rahatça uygulanabilen bu iş sayesinde kendinize gelir kapısı aralayabilirsiniz. Paketleme işi işin durumuna göre sayılar halinde poşetleme veya kutulama şeklinde gerçekleşmektedir. Size söylenilen işi belirtilen zamanda yaparak kazancınızı artırabilir daha fazla iş alma imkanı yaratabilirsiniz.

Evde Ek İş Veren Firmalar

Evde gelir elde etmek isteyen kişilerin sayısı arttıkça evlere ek iş imkanı da yükselişe geçerek birçok kişi için gelir kapısı durumuna gelmiştir. Durumu müsait olan birçok kişinin rahatlıkla başvura bulanacağı bu iş için farklı firmalar bulunmaktadır. Evde kazanç sağlamak için evlere iş veren firmalar ile iletişime geçmeniz gerekiyor. Kimi kargo ile evlere iş veren firma sizlere işleri kargo ile yollarken kimileri hacimli işler yüzünden nakliyede oldukça zorluk çekiyor. Bunun için web sitelerinde evde gelir elde etmek istediğiniz ile ilgili bilgiler girerek birçok farklı site içerisinde size ait bilgileri nasıl bir ek iş istediğinizi, nerede oturduğunuz gibi bilgilerin girişini yaparak fabrikalar ile iletişim kurabilirsiniz. Bırakacağınız yorum ve bilgiler ışığında firmalar en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir. Genelde evde ek iş ilanları telefon numaraları bulmak oldukça zordur.

 Evlere Ek İş Veren Firmalara Başvuru

Ek kazanç sağlamak istiyor ve bende evde iş yapabilirim diyorsanız firmaların sizinle iletişim kurmaları için gerekli tüm bilgileri internet siteleri üzerinde yer alan ekiş yapma imkanı bulunan sitelerin içerisine yorum olarak bırakmanız gerekiyor. Site içerisinde yorum kısmına mail adresinizi yaparak kolayca başvuru yapabilirsiniz. Bu sayede kazanç kapısını aralamış olabileceksiniz.

Ne tür işlere deneyiminiz olduğu daha önce bu iş ile ilgili bir iş yapıp yapmadığınızı belirterek firmaların sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz. Olumlu bir geri dönüş halinde firma ile birebir konuşarak gerekli tüm bilgiyi edinebilir ve ücretlendirme hakkında tüm bilgiye erişebilirsiniz. Sizde evde bu işleri rahatlıkla yaparım diyorsanız iş veren firmaları takip ederek bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.

Bir önceki ek iş ilanımız Yeni İş Fikirleri Blog Açarak Online Para Kazanmak başlıklı ilanımızı da okumanızı öneririz.

8 Yorumlar
 1. sevval diyor

  Lutfen cok ihtiyacim var ek ise İstanbul sultanbeylide oturuyorum lutfen yardimci olun lutfen

 2. Ezgi diyor

  Denizli merkez de oturuyorum evhanımıyım evde iş yapmak istiyorum

 3. Yeliz diyor

  Hakkâri merkezde oturuyorum iki arkadaşımla evde paketleme işi yapmak istiyorum her türlü paketleme işi itina ile yapılır eşime destek olmak istiyorum evden çıkma ihtimali olmadığı için bu işi tercih ettim yardımcı olursanız çok memnun olurum

 4. Serap Yurtseven diyor

  Antalya da ikamet ediyorum.Evde ek iş yapmak istiyorum.Geri dönüş yaparsanız sevinirim.Işe ihtiyacım var.

 5. Fatma şahin diyor

  Kırşehir ve Ankara

 6. ümran diyor

  Evde ek iş yapmak istiyorum

  1. ümran diyor

   Geri dönüş yaparsanız sevinirim

 7. Hülya Çoban diyor

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku