Evde Ek İş Fikirleri

Evde Yapılan İşler En İyi 5

3

Evde ek iş yaparak para kazanmak özellikle ev hanımları için oldukça ideal tercihlerden bir tanesi olarak bilinmektedir. Bulunulan bölgeye hitap edecek olan pek çok farklı iş imkanı ile evde oturarak ek iş yapmak ya da bir şeyler üreterek çevreye satışı gerçekleştirmek aylık süreç baz alındığı zaman ev bütçesine ciddi bir şekilde katkı sağlar. Evde yapılabilecek ve kazanç sağlayacak işler içerisinde farklı birçok alternatif bulunur.

Evde Yapılan İşler En İyi 5
Evde Yapılan İşler En İyi 5

1.Yemek Yapma

Ev yemekleri konusunda kendisine ve elinin lezzetine güvenen kadınlar için ev yemekleri yaparak satışını gerçekleştirmek ülkenin her bölgesinde kazanç sağlayacak bir ek iş imkanı olarak bilinir. Ev yemeklerini etrafta yer alan firmaları deneterek iş satın almaya çalışılabilir ve catering firmalarından daha az fiyat vererek bir işyerine her gün öğle yemeği çıkartılabilir. Evde yemek yaparak etraftaki iş yerlerine ya da doğum günü, özel gün gibi organizasyonlarda satış yapmak ciddi bir gelir sağlar.

2.Davetiye Katlama

Özellikle yaz aylarında artan düğün merasimleri matbaaların davetiye üretimi konusunda daha fazla çalışmalarına neden olur. Davetiye katlama işi Türkiye’de her bölgede rağbet gören bir ek iş olarak matbaalar tarafından kişilere sunulan bir ek iş imkanı olarak yer almaktadır. Kişiye özel olarak da alınabilecek davetiye katlama işi aylık gelir olarak oldukça doygun bir ücret getirir.

3.Organik Sabun Yapma

Organik ürün tüketimi her alanda olduğu gibi sabunlarda da ciddi bir şekilde rağbet görmektedir. Gerekli olan malzemelerin temin edilmesinden sonra yapımı konusunda bir kaç video izleyerek kısa süre içerisinde organik sabun yapımı üzerinden ciddi miktarda para kazancı sağlanabilir. Bu işi yapabilmek için etrafta bulunan bir çok kişiye reklam yapılarak ve sosyal medya kullanılarak kişiye özel isimli ya da renkli sabunlar da yapılabilir.

4.El İşi Yapma

Kadınların birbirleri ile sürekli olarak etkileşimde olduğu altın günü gibi toplantılarda el işi yaparak satış gerçekleştirebilmek mümkün olur. İstenilen şekilde yapılan ve el maharetinin de etkili olduğu el işi yapımı bir tuhafiyeden gerekli olan malzemelerin alımı ile yapılabilir. Alternatif ve farklı ürünler elde etmek için videolar izlemek, farklı bir şeyler denemek ve kişinin kendi zevkini katarak müşteri çekmesi mümkün olur.

5.Bakıcılık Yapma

Çalışan annelerin çocuklarını emanet edebilmek için güvenilir bir bakıcıya ihtiyaç duyduğu bilinmektedir. Bebek ya da çocuk bakımı ile ilgili az çok bilgi sahibi olan kişilerin rahatlıkla yapacağı bu iş, kişinin kendi evinde ya da bakıcılık yapacağı evde rahat bir şekilde para kazanmasına olanak sağlar. Aylık 700-800 TL arasında bir gelir elde edilmesi mümkün olurken bakıcılık işi için apartmanda bulunan çalışan anneye ya da etrafta bulunan bir tanıdığa bakıcılık teklifi götürülebilir.

Bir önceki ek iş ilanımız Yeni İş Fikirleri Blog Açarak Online Para Kazanmak başlıklı ilanımızı da okumanızı öneririz.

3 Yorumlar
  1. Tuğçe diyor

    Evde ek iş arıyorum her türlü paketleme tütün sarma işini yaparım Eskişehir’de oturuyorum

  2. Ömer diyor

    Davetiyé katlama işi yapabilirım donus yaparsanız sevinirim

  3. Semiha diyor

    Davetiye katlama isi yapabilrim donus yaparsaniz sevinirim 05465013385iletisime gcmenizi bekliyorum

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku