Evde Ek İş Fikirleri

Evden Twitter İle Ek Gelir Elde Etmek

1

Evden Twitter İle Nasıl Ek Gelir Elde Edebilirim.

 

Çok değerli okuyucularımız, yepyeni bir kazanç yöntemi ile yine karşınızdayız. Bugün sizlere bilgisayar başından para kazanmayı anlatacağım. Her yazımda belirttiğim gibi bizim buradaki amacımız siz değerli okuyucularımıza kolay yoldan hemde evinizde oturarak nasıl para kazanacağınız konusunda sizlere bilgi vermektir. Umarız sizlerde zevkle yazılarımızı okuyup farklı bu ek gelir yöntemlerini deniyimliyorsunuzduır. Unutmayalım sizin başarınız bizim başarımız demektir. Bizlerde bu yola baş koymuş insanlarız ve sizlerin çok daha fazla para kazanması için çabalamaktayız. Bu yazımızda sizlere evden twitter ile para kazanmanın sırrını anlatacağız.

Evde Twitterdan İçin Neler Gerekir

Emin olun göründüğü kadar zor bir şey değil bu twitter ile evden para kazanmak. Size gereken şeyler ; 1 -Twittter hesabı, 2- Özgüven 3- Özgünlük

İşte bu kadar !!! İsterseniz şahsi adınıza (bunu pek önermiyorum) isterseniz de mizah isimli twitter hesapları adına paylaşım yapmanız gerekebilir.. Ana amacınız GT (geri takip) adınız verdiğimiz geri takip olmalıdır. Bunun için internette bir çok sistem var. Bunlardan en basiti ; sizi takip eden herkesi geri takip etmelisiniz. Bu yaptığınız geri takip (yani GT) olayını da takipçilerinize duyurmanız gerekiyor ki takipçilerinizi takip eden kullanıcılarda bunu yaptığınız görebilsin. Bu şekilde 1 ay uğraşmanız halinde yaklaşık 50 60 bin aktif takipçiye ulaşmış olacaksınız. Unutmayın bunu tek bir hesap için söylüyorum aynı anda farklı hesaplarda kullanıp kazancınızı katlayabilirsiniz.

Twitter Hesapları Ne Kadar Ediyor ?

50 60 bin aktif takipçi demek hesap başına 500 lira kadar bir ücret demektir. Bir hesap yapalım her ay 5 hesap kasıp bu hesapları satmanız halinde cebinize yaklaşık 2500 lira kadar bir para girmiş olacaktır. Hiç küçümsenecek bir para değil açıkçası. Çoğu insan bu parayı kazanmak için sabahtan akşama çalışmak zorunda kalıyor. Oysaki sizin yapmanız gereken tek şey sizi takip eden insanları tekrar geri takip etmek olacaktır. Bunları yaparken de tüm gün bilgisayar başında olacağınızı ve evinizde çok rahat zaman geçireceğinizi de unutmamak gerekiyor. Şimdiden sizlerin yeni twitter hesapları açtığınızı hissediyor gibiyim. Tüm okuyucularımıza bol bol kazançlar diliyorum. Bir sonraki evden nasıl para kazanırım yazımızı da okumayı lütfen unutmayın. Tüm okuyucularımıza iyi günler hayırlı işler diliyoruz iyi ki varsınız.

Bir önceki ek iş ilanımız olan Makale Yazarlığı İle Gelir Sağlamak başlıklı ilanımuz evde makale yazarlığı işi, evden makale yazmak ve makale yazarı hakkında bilgi vermektedir.

1 yorum
  1. Sevda ataseven diyor

    Bu işi bende yapmak istiyorum

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku