Evde Ek İş Fikirleri

Makale Yazarlığı İle Gelir Sağlamak

0

Evden Makale Yazarı Olmak

Bu yazımızda sizlerle yine evden, bilgisayar üzerinden kazanç sağlama yöntemlerinden birini anlatacağız. Daha önceki yazılarda da bahsettiğimiz gibi aslında internet üzerinden yüzlerce para kazanma yöntemi mevcut. Evde makale yazarak kazanç sağlama yöntemi de bunlardan sedece biri. Biz elimizden geldiğince hepsini siz değerli ziyaretçilerimiz ile paylaşmaya çalışıyoruz. İnternet dünyasını biliyorsunuz, artık internet üzerindeki web sitesi sayısı bir hayli arttı internet ağında hizmet veren milyonlarca web sitesi var desek yanlış olmaz. Tabi bu web sitelerinin ziyaretçi edinmek için ilgi çekici yazılar paylaşmaları gerekiyor. Kişisel web site sahipleri belirli bir yerden sonra yazı yazma ve paylaşma konusunda yetersiz kalabiliyor. İşte tamda bu noktada “Makale Yazımı” iş kolu devreye girmiş oluyor.Evden Farmasi Ürünleri Satarak Gelir Elde EtmekBu yazımızda sizlerle yine evden, bilgisayar üzerinden kazanç sağlama yöntemlerinden birini anlatacağız. Daha önceki yazılarda da bahsettiğimiz gibi aslında internet üzerinden yüzlerce para kazanma yöntemi mevcut. Evde makale yazarak kazanç sağlama yöntemi de bunlardan sedece biri. Biz elimizden geldiğince hepsini siz değerli ziyaretçilerimiz ile paylaşmaya çalışıyoruz. İnternet dünyasını biliyorsunuz, artık internet üzerindeki web sitesi sayısı bir hayli arttı internet ağında hizmet veren milyonlarca web sitesi var desek yanlış olmaz. Tabi bu web sitelerinin ziyaretçi edinmek için ilgi çekici yazılar paylaşmaları gerekiyor. Kişisel web site sahipleri belirli bir yerden sonra yazı yazma ve paylaşma konusunda yetersiz kalabiliyor. İşte tamda bu noktada “Makale Yazımı” iş kolu devreye girmiş oluyor.

Makale yazarak kazanç sağlamak
Makale yazarak online para kazanmak

Makale Yazarliği İçin Nereden Başlamalıyım

Yapacağımız şey aslında çok basit, ilgili olduğumuz konularda makale yazımına ve bu makaleleri ilgili web sitelerine satmaya başlayacağız. Makale yazarak online gelir elde etmek için  yazım, noktalama ve imla kurallarına dikkat ederek etkili makaleler yazdığınız takdirde bir çok web site sahibi sizinle çalışmak isteyecektir. Ve sizde bu sayede evde oturduğunuz yerden, bilgisayar başından ayrıca hiç bir sermaye gerekmeden gelir elde etmiş olacaksınız.

Bu işe başlamak için öncelikle araştırma yapıp kendinize makale yazabileceğiniz konular belirlemeniz gerekmektedir. Tabi ayrıca on parmak klavye kullanımı ve bilgisayarda hızlı yazı yazabilmekte önemli bir etken. Eğer hızlı yazı yazamıyorsanız makale yazarlığı işi sizin için bir işkence olabilir. Her şeyi düşünüp makale yazarak online para kazanmak işini kendinize uygun gördüyseniz sıra müşteri aramaya gelmiş demektir.

Yazılan makaleler için müşteri secimi yapmanın yolu

Müşteri bulmanın bir kaç yolu var tabi ki. Öncelikle sadece kişisel olarak hizmet vermeyi düşünüyorsanız (yani herhangi bir ekibiniz yoksa) ilgili oldukları konularda makale yazabileceğiniz web sitesi sahiplerine sitelerin “iletişim” bölümünden ulaşabilir ve onlarla özel olarak görüşebilirsiniz. Veya daha kolay bir yol arıyorsanız internet üzerinde bu işlerle ilgili olan forumlara (R10, WebmasterSitesi vb.) üye olup makale yazdığınıza dair konular açabilir ve müşteri kitlenizi bu forumlar üzerinden kolayca oluşturabilirsiniz. Tabi ki bazı referanslarınız olması gerektiğinide unutmayın, bu iş için referans makaleler yazabilirsiniz. Ve açtığınız konularda dili etkili kullanarak bir çok müşteri edinebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku