Evde Ek İş Fikirleri

Raptiye Paketleme İşi

13

İş sektörü geniş bir sektördür. Kimi işler çok büyük olmakta kimisi ise küçük atölyelerde yapılan işlerden oluşmaktadır. Bu işlerden bazıları da ev hanımlarına, öğrencilere, engellilere iş kolu yaratacak bir sektör olarak evde ek iş olarak firmalar tarafından verilebilmektedir.

Evlere İş Veren Fabrikalar Raptiye Paketleme İşi İlanları
Evlere İş Veren Fabrikalar Raptiye Paketleme İşi İlanları

Raptiye Paketleme İşi Evden Yapılır Mı?

Raptiye üretimi yapan firmalar paketleme işlerini evlere ek iş olarak vermektedir. Bu firmaların ilanları sonucu başvuru yapılması dahilinde herhangi bir eğitim şartı ya da belli bir yetenek şartı aranmadan ek gelir kazanmak mümkündür. Firmanın belirlediği basit bir kaç kurala uyulduğu takdirde iyi bir ek gelir kazanma olanağı yüksektir. Rekabet sektörler arasında hızla arttığı için raptiye paketleme işi gibi işler her hangi bir geliri olmayan ya da az bir geliri olanlar için büyük fırsatlar doğurur. Evde mesai zorunluluğu olamadan, çocuklarından ayrılmadan ve bir anlamda boş vakitleri nakite çevirmenin yolu olan bu işler aylık 1500 TL civarında gelir kaynağı olmaktadır. Raptiye imalatı sonrası paketleme işlerini eleman çalıştırma yerine daha az maliyet ile evde iş olarak dağıtmaktadırlar. Böyle bir uygulama hem firma hem de işsiz olanlar için fırsat doğurur ve iki tarafta bu çalışma sisteminde kazanç elde eder.

Raptiye Paketleme İşine Kimler Başvuruda Bulunabilir?

Evde raptiye paketleme işi risk taşıyan bir iş olmadığı için her kes tarafından yapılabilir. El becerisi gerektiren ve sayı saymasını bilen genç, yaşlı, öğrenci, kadın, erkek, bekar, evli ve engelli herkes tarafından yapılabilir. Yerel basın ya da internet ortamında raptiye paketleme işi yapan firmaların ilanlarını takip etmek yeterli. Bazı firma prosedürleri işi almanıza engel değil ise başvurunuzu yaptığınız takdirde işi alma şansınız yüksektir. Bu konuda dikkat edilmesi gereken şey raptiye paketleme işi için iliniz sınırlarında böyle bir firmanın mevcudiyeti.

İş Başvurusu İçin Yapılması Gerekenler

Evde raptiye paketleme işi yapacak ilanı veren firmanın internet sitesi üzerindeki adresine bu işi istediğinize dair online mesaj bırakabilir, ayrıca anlık yazışma yapabileceğiniz iletişim kanalı ile talebinizi iletebilirsiniz. Firmanın mail adresine de iş hakkındaki talebinizi iletmeniz mümkündür. Firma size yakın bir yerde ise insan kaynaklarına yazılı ya da sözel olarak ta müracaat edebilirsiniz. Kaç kişi ile çalışacağınız, yaşınız, ev adresiniz, iletişim numaranız gibi bilgileri talep dilekçesine yazdığınız takdirde firma size dönüş yapacaktır. Evlere iş veren firma kurallarını kabul ettiğiniz takdirde ücret konusu da gündeme gelecektir.

Sadece raptiye paketleme işi değil daha birçok evde yapılabilecek işlerin mevcut olduğu ve zevkinize, yeteneğinize uygun kazanç sağlayacak işlere göz atmak isterseniz sosyal medya hesapları ve web adresinde kısa bir gezinti yapmanız mümkün.

Bir önceki ek iş ilanımız Yeni İş Fikirleri Blog Açarak Online Para Kazanmak başlıklı ilanımızı da okumanızı öneririz.

13 Yorumlar
 1. Özgur Sezgin diyor

  BURSA’NIN İNEGÖL ilçesinde oturuyorum 20 kişilik bayan ekibim var bu işi bizde yapmak istiyoruz daha fazla ekip kurmamı isterseniz yeni ekip arkadaslarda ekibime alırım cevap verirseniz sevinirim

 2. Canan meke diyor

  Boş bir dükkanım var orada ek iş yapmak istiyorum

 3. Burcu diyor

  Raptiye paketleme işi yapabilirim ankara

 4. Nazan diyor

  Ger turlu paletleme isinizden yapabilirim farketmez ihtiyacim var lutfen geri donus yapin

 5. Dilara Sabuncu diyor

  Merhaba, Antalya da oturuyorum. Evde paketleme işi yapmak istiyorum. Dönüş yapmanızı rica ederim. Teşekkürler.

 6. Fatma şahin diyor

  Kırşehir ve Ankara geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 7. ZEYNEP TAT diyor

  merhaba, Kayseri’de oturuyorum. Paketleme işi yapmak istiyorum. yardımcı olursanız sevinirim.

 8. Büşra diyor

  Merhaba kocaeli gebze ilçesinde ikamet eden evde çalışmak isteyen kalabalik bir grubumuz var geri dönüş yaparsanız seviniriz.

 9. Nurgül diyor

  Merhaba
  Konya’nın Karatay ilçesinde yaşıyorum. Üniversite öğrencisiyim. Evde sınavlara hazırlanıyorum. Annem ile beraber evde yapabileceğimiz bir işe ihtiyacımız var.Raptiye paketleme işini yapmak istiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

 10. Bahar uzkan diyor

  Sakarya adapazarında yaşıyorum eşime yardımcı olmak için işe ihtiyacım var lütfen geri dönün

 11. Bahar uzkan diyor

  Lütfen geri dönün işe ihtiyacım var eşime yardımcı olabilmek için sakarya adapazarında yaşıyorum baharruzkan54@gmail.com

 12. Serap diyor

  İstanbul Anadolu yakasında oturuyorum. Evde paketleme işine ihtiyacım var.Raptiye paketleme işini rahatlıkla yapabilirim.Donus yaparsanız sevinirim.

 13. Ayşegül diyor

  İstanbul da oturuyorum her türlü paketleme işi yaparım buna ihtiyacım. Var

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku