Evde Ek İş Fikirleri

Yeni İş Fikirleri Blog Açarak Online Para Kazanmak

0

Çağın teknoloji çağı olması insanların internet üzerinden para kazanma yollarını aramasını sağladı. Özellikle bazı yeteneklere sahip olan insanlar kişisel sayfalar açarak bu yeteneklerini paraya çevirmeye başladı. Bunların başında takı tasarımı, müzik notaları sergileme, ikinci el kıyafet satışı, tasarım şapka satışı, telefon kılıfı satışı, karakalem resim satışı, makale yazarlığı sayfaları ve çeşitli kişisel gelişim, genel kültür sayfaları geliyor. İnsanların direkt alışveriş yapmaları ya da tıklamaları sayfa sahiplerine para kazandırıyor. Özellikle evde ek iş yapmak isteyenlerin sık başvurduğu bu yöntem sayesinde oldukça büyük rakamlar elde eden girişimciler var.

Yeni Yeni İş Fikirleri Blog Açarak Online Para Kazanmak
Yeni Yeni İş Fikirleri Blog Açarak Online Para Kazanmak

Blog Açma İşi Nasıl Yapılır?

Eğer internet ile aranız iyi ve çeşitli meziyetlerinizin olduğunu düşünüyorsanız blog açabilirsiniz. Blog açmak için aylık ödenecek bir ücret dışında farklı bir masrafa katlanılmıyor. Zaten bu ücret de bloğun çeşitliliğine göre 24 TL ile 1000 TL arası değişiyor. Bunun için hazır oluşturulmuş bir blog da satın almak mümkün. Ancak oluşturulan bu blogda ne tarz bir iş yapılacağına önce karar verilmeli. Bu bir gezi bloğu olabilir ya da çeşitli antika eşyaların satıldığı farklı bir sayfa olabilir. Buna karar verdikten sonra adım atmak önemlidir. Çünkü oluşturulacak olan blog, sayfanın kişisel yapısına göre dizayn edilir.

Hazır Blog Nasıl Alınır?

Hazır bir tatil, yemek, müzik, alışveriş, sinema bloğu satın alınabilir. Evlere ek iş veren firmalar üye alan siteler bu konuda da destek veriyor. Bloglarını çeşitli sebepler ile devretmek isteyenler, bu sayfalar aracılığı ile alıcılarına ulaşıyor. Eğer kendinize uygun olduğunu düşündüğünüz ve geliştirebileceğinize inandığınız bir sayfa olur ise buradan satın almak mümkün. Ücretlendirme aşaması ise sayfanın doluluğuna ve popülaritesine bağlı olarak değişmekte. Eğer hazır blog satın alınacak ise hem mevcuttaki üyeleri elde tutmak hem de yeni üye kazandırmak son derece önemlidir. Bunun yanı sıra çeşitli büyük firmalar kendi loğlarını yönetecek kişi ya da kişilere de ihtiyaç duyarlar. Bu yalnızca firmanın var olan bloğunu geliştirmek amacı ile atılan bir adımdır. Eğer bu tarz bir işte çalışmak istiyorsanız, bu işi evde de yürütebileceğinizi unutmamanızda fayda vardır.

Blog Açma İşi İçin Ne Yapılmalıdır?

Blog açmak için öncelikle hazır lob satışı yapan sayfalar ile iletişime geçilmelidir. Bu sayfalar çok cüzi bir para karşılığında size boş bir blog ismi hazırlayacaklardır. Ancak bloğunuzun, blogta göstereceğiniz faaliyete göre şekillenmesi önemlidir. Örneğin blogta takı tasarımı yapacaksanız cicektakitasarim şeklinde başlayan bir alan adı almanızda fayda vardır. Evde iş yapmak için açılacak bu bloglardan kendinizi tanıtabilir ve hatta ciddi satışlar yaparak online para kazanabilirsiniz. Kurumsal anlamda büyük satışlar yapmak ve markalaşmak istiyorsanız vergiye tabi olmanız gerekecektir. Eğer bu büyük adımı atabilirseniz müşterileriniz bloğunuzdan direkt kartları ile alışveriş yapabilirler.

Bir önceki ek iş ilanımız Evde Poşet Katlama İşi başlıklı ilanımızı da okumanızı öneririz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku